Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nyaladzik minden ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nyaladzik minden ferfi mas nokre a baratnoje mellett? Miert akar minden ferfi felredugni?

Figyelt kérdés
2023. jan. 15. 21:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdésedbe rejtett állítás ennyire kategorikusan és kizárólagosan mindenkire vonatkoztatva egyszerűen nem igaz.
2023. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én pl nem akarok.
2023. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Ki bántott? 😂😂😂
2023. jan. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Mert van amelyiknek ilyen a természete. Ott kell hagyni a pcsába, aztán problem solved.
2023. jan. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegyik kúr félre, inkább szakít.

És érdekes, hogy több ilyen pasikat fogtal ki, benned is van hiba, mert egyáltalán szóba állsz velük.

Amúgy ha felrekúr elsősorban nincs lelkiismerete, sem gerince.

Csak a farkának el, nem szerelmes beléd, nem becsül és valamilyen téren nem volt veled megelégedve akár szexuális téren, akár érzelmi szinten.

2023. jan. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Én nem nézek más nőket és félre dugni se akarok. 1 nő és épp elég az életembe.
2023. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ez általánosítás így megfogalmazva. Sok szép nő van hazánkban, abban nincs semmi, ha tetszik a pasiknak egy másik lány, a gond akkor kezdődik, ha tettek mezejére lépnek barátnő mellett is. Azért én remélem, h több olyan férfi van, aki tiszteli a barátnőjét és nem tesz ilyet ok nélkül ha minden rendben van a kapcsolattal :) mondom ezt úgy, h túl vagyok egy szeretői viszonyon, mint kiderült én voltam a harmadik….
2023. jan. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem nyáladzik minden férfi és nem akar félredugni.
2023. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Fura, rám sem igaz. És a barátaimra sem.
2023. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
7%

A saját a legkevésbé értékes


A szomszed kertje mindig zoldebb.

2023. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!