Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Szeretném meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Szeretném meg érteni.

Figyelt kérdés

Látom hogy amit ő tesz az nem normális. Mégis avval hitegetem magam h talán velem van a baj. Mondják mások is és megerősítést kapok arra h jól gondolom. Mégis próbálom be magyarázni magamnak h márpedig nem. És már úgy érzem hogy talán velem van a baj. Én csak annyit szeretnék hogy valakinek Én legyek az isten nekem pedig ő az isten nő. Hogy úgy éljük meg a szerelmet hogy nem létezik senki csak mi ketten. Sokat beszelgetunk ezekről a dolgokról változtak legalább is Látom rajta h próbálkozik. Mégis az a félelem van bennem mivan ha csak idő szakos pár hónap és ugyan olyan lesz? Nem csalt meg de a flört, hazugság annyira ki abranditot. Olyan mintha el fújta volna a lángot. Tisztelet is negszunt felé és nem tudom már olyan komolyan venni mint az elején.


Nem félek az egyedül léttől. Nem félek a fájdalomtól sem attól hogy nem találok valaki mást.


Csak nem akarom eldobni és hiszek valahol legbelül abban hogy jó lesz.


Hónapokig magam alatt voltam és úgy éreztem teljesen üres vagyok. Bízom megtört de reménykedem hogy újra tudok bízni. Ezek a dolgok hibák normálisak egy párkapcsolatban ahol még friss 2-3honapos a dolog?


Pozitív dolgok beszélgetés után képes változtatni. Gondol rám folyamatosan ír keress , ruhát, parfümöt vesz nekem és ez kölcsönös. Folyamatosan dicsér milyen helyes vagyok, örökre együtt leszünk stb... Ő akarta h hozzá koltozek, velem tervezi a jövőjét ha valami van megkerdezi h mi a baj



2023. jan. 19. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:

"amit ő tesz az nem normális"

Mit tesz?

Mással flörtölt, hazudott? Az tényleg nem lenne normális.

Szoktatok találkozni, vagy csak írogattok egymásnak?

Nagyon kevés infót adtál, a kérdésedet sem értem igazán.

2023. jan. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen szoktunk. Együtt lakunk pár hónapja. Flört dolog akkor volt mikor már együtt voltunk de még szex nem volt
2023. jan. 19. 15:17
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Ha azóta minden rendben, akkor ne izgasd magad fölöslegesen.
2023. jan. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"

Hónapokig magam alatt voltam és úgy éreztem teljesen üres vagyok. Bízom megtört de reménykedem hogy újra tudok bízni. Ezek a dolgok hibák normálisak egy párkapcsolatban ahol még friss 2-3honapos a dolog?"


Nem normális dolog egy friss kapcsolatban bánkodni, inkább virulnod kellene, totál felhőben kellene erezned magadat.

Egyébként ez a kapcsolat nem fog sokáig tartani, nagyon hamar összekoltoztettek, úgy hogy flörtölt és te bizalmatlan, szomorú vagy.

2023. jan. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:

"Sokat beszelgetunk ezekről a dolgokról változtak legalább is Látom rajta h próbálkozik. "

Baszki, te vagy a pasi, próbálj meg logikusan gondolkodni! A szerelem nem tulajdonság, hanem állapot. Ha szerinted nem szeret eléggé, az az ő hibája? A nagy lótuszt! A tiéd, pajtikám. Te nem vagy (legalábbis száméra) eléggé szeretetreméltó figura. Ezekről a dolgokról nem beszélgetni kell, hanem dolgozni a kapcsolaton. (És elsősorban magadon.)

2023. jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!