Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltal mar ugy kapcsolatban,ho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltal mar ugy kapcsolatban,hogy szeretted a parod,de nem szeretted soha annyira,mint az exed?

Figyelt kérdés
2023. jan. 19. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Létező dolog.
2023. jan. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kerdes 😅
2023. jan. 19. 20:50
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Jó szar dolog...
2023. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Pedig válaszoltam, én mondjuk nem, de egy csomó ember ilyen kapcsolatban van/volt.

Az egyik tábor nem melegitene fel a káposztát még gondolatban sem az exet hiába szerette, mert van nyomós oka annak hogy ex.

A másik csoportban lévők pedig tisztában vannak azzal,, hogy nem szerethetsz két embert egyforma módon!

2023. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Igen, az expasim előtti srácot. Az expasimmal 7 évig voltam. Aztán megismertem a gyerekeim apját, aki az igazi.
2023. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem voltam ilyenben. Csak olyannal jövök össze, akiket legalább annyira szeretek, mint az előzőket.
2023. jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem, akkor annak a kapcsolatnak nincs értelme. Azért két ember között szokott lenni egy folyamat, aminek a végén elengedem. Nem lennék csak azért kapcsolatban, hogy valami legyen.
2023. jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak ilyen volt 😅 túl mély és túl fájdalmas volt az a bizonyos első szerelem, mai napig nem vagyok rajta teljesen túl. Egyszerűen nem kell vele foglalkozni, másra kell koncentrálni, arra ami jó a mostani kapcsolatodban.
2023. jan. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!