Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem bírok magammal? 26F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírok magammal? 26F

Figyelt kérdés
Amíg szerelmes vagyok nincs semmi gond. Aztán elmúlik és folyamatosan más nőket kívánok. Más felé kívánkozom. Pedig mindent megkapok szeretjük egymást arany életem van teljes mértékben kivagyok szolgálva. Szex is rendszeres ... Eddig minden kapcsolatomban ez volt talán sosem leszek boldog? Nem éltem volna még ki magam ?

2023. jan. 23. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Éretlen vagy, többet ér a szex más nőkkel, miközben minden embernek tetszik más és elmulik a szerelem, de megmarad a szeretet tisztelet.
2023. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Àtveszem szìvesen a csajodat , te meg menjél kurogatni màsokat
2023. jan. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. Ez az... Én szerintem nem tudom hogyan kell szeretni. És valahogy én mindig az első nagy szerelemhez hasonlitom. Az nagyon erős volt. És mindig azt keresem.
2023. jan. 23. 18:42
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Pszichopata személyiség vagy, képtelen a szeretetre. Ezzel nincs baj amíg nem fordul gonoszságba.
2023. jan. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
#3: A szerelem sose egyforma, valamelyik intenzív, vak, valamelyik mélyebb, összetartóbb, más is visszaemlékszik az elsőre, de tudja, hogy nem jön vissza.
2023. jan. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Olcsó közhasználati tárgy vagy, azért.
2023. jan. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%
Ugyan így vagyok mint te, 5 éve vagyok kapcsolatba, folyamat más nőket kívánok. 24f
2023. jan. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!