Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan reagált így a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan reagált így a párom?

Figyelt kérdés
Együtt lakunk együtt szoktunk indulni dolgozni és haza menni is. Napokban történt a sztori. Felhivott hogy neki el kell intézni egy két de hogy én majd elmegyek érte kocsival. Erre kicsit kiadtam és mondtam neki hogy dehogy megyek el érted. Erre ő kicsit kiadtad amire én nevettem rajta és mondta h okes rendben majd le rakta a telefont. Aggódtam érte hideg volt aznap így írtam neki hogy elmegyek érte és ne haragudjon. Ő büszkén mondta köszi de nem kell nem szálok be a kocsiba.
2023. jan. 23. 19:12
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nem akartam megbantani de fel idegesített a nővérem illetve mondtam a páromnak hogy úgy érzem parancsolgatva mondja és ezért is reagáltam igy
2023. jan. 23. 19:13
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Te voltál a bunkó. Nem igazán értem, hogy miért volt neked ekkora nagy probléma hogy szívességet kért. Általában ha szeretjük a másikat gondoskodunk róla és törődünk vele.
2023. jan. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Jogos vagy sem? Mindegy, megbántottad azért mert felidegesített más.

Azt hiszi talán, hogy nem vagy neki fontos, nem törődsz vele.

2023. jan. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%
2-s, de nem szívesség kérés volt, olvasd már el megint
2023. jan. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Alapvetően nem kéne elvárásnak lenni annak hogy már pedig érte kell menni. Közlekedik busz majd hazajön azzal vagy elmész vele elintézni azt a pár dolgot. De szerintem ezen nem kéne megsértődni az én barátom sem várja el hogy fuvarozzam meg tegyek felesleges utakat. Megy busz és annyi.
2023. jan. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom másnál mi a szokás, de ha én más időben megyek haza, mint a férjem, akkor biztos nem várom el, hogy külön eljöjjön értem x helyre. Felnőtt ember vagyok, fel tudok ülni a buszra vagy akárhova, meg haza is találok egyedül, nem értem minek kéne a seggemet hurcolászni.

Hideg volt aznap? Jajj istenem most mi lesz. Van télikabátom meg sálam is.

Szerintem a törődés nem ott kezdődik, hogy ugráltatjuk a másikat.

2023. jan. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igazából egy időben végeztünk. Úgy kalkulált. De én ezt akkor még nem tudtam
2023. jan. 23. 19:28
 8/14 A kérdező kommentje:
Mindig avval jön ha neki lenne jogsija biztos h nem hagyná hogy setáljak. Én azon kaptam fel a vízet hogy parancsolgatva mondta. Legalább is nekem úgy jött le. Szerinte semmi olyan nem volt. És szerinte nem is parancsolgatna csak néha kicsit nyers
2023. jan. 23. 19:30
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem kért meg vagy nem kérdezte hogy elmesz e érte akkor parancsolta.

Üljön fel a buszra.

2023. jan. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%

Elcsuszott a kommunikacio, elofordul. Tanuljon meg nem felszolito modban beszelni veled, ha nem a parancsolgatas a celja, nem nehez, ahogy az elozo irta, normalis esetben ugy kellett volna kerdeznie, hogy eljossz ertem legyszi, nincs kedvem buszozni.

Ez igy normalis, nyilvan ha nincs akadalya, hogy elmenjek, akkor szivesen megyek, attol meg, mert tud buszozni. De attol meg nem termeszetes, hogy furikazok valakit, ne kezelje ugy.

2023. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!