Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok.Ronda vagyok?35F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok.Ronda vagyok?35F

Figyelt kérdés
[link]

2023. jan. 23. 20:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Nem, csak mogorva a tekinteted.
2023. jan. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem kicsit átlag feletti vagy.
2023. jan. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem vagy ronda, teljesen jó adottságaid vannak, de egy jobb frizura és egy mosoly sokat dobna az összképen.
2023. jan. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
10%

Lássuk csak...


Romákra jellemző frizura, csúnya nagy homlok, mogorva tekintet, idétlen fülek...


Ön autószerelő? Esetleg nagyhangú tuningautós? Azok néznek ki így.

2023. jan. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Zowie ***** válasza:
Nem, bár nekem a hajjal gondok vannak.
2023. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%
4 Kezdem azt hinni, hogy te magad egy meg nem ertett roma vagy, azert vagy rajuk ennyire beragva. Legkozelebb ha lat pszichologus, legyszi terjetek ki erre a temakorre is, mert ez mar beteges.
2023. jan. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
24%

6.


Rosszul gondolod. De tényleg soknak van ilyen frizurája, mint a kérdezőnek. Vagyis fordítva.

2023. jan. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Jol nezel ki. Pedig en nagyon kritikus vagyok
2023. jan. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem ronda, csak olyan szigorú vagy megkeseredett. Nem tudom, melyik, de nem bizalomgerjesztő. Ha jó a természeted, szerintem élőben simán tudnál ismerkedni, mert a külső mellett látják, hogy milyen vagy. Ha csak képről látnálak, elriasztana, amit írtam, pedig helyes lennél.
2023. jan. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Valoban van ilyen hajuk, mint ahogy a nem romaknak is. Ez egy eleg alap frizura, rengetegen maszkalnak vele, szerintem sem nez ki a legjobban, de van ennel rosszabb is, de meg soha nem asszocialtam rola a romakra.

Ez egy tipik fantazia nelkuli haj, amikor akarsz valamit, de nem nezel utana jol, hogy mi illene hozzad rendesen.

2023. jan. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!