Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, milyen gyakran kívàntok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen gyakran kívàntok meg más nőt,ha kapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
2023. jan. 23. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Gyakran.
2023. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
A gondolat nem bűn.
2023. jan. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
a gondolat is bűn
2023. jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
3-as beteg.
2023. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Pillér2 ***** válasza:
48%
Biszex nő vagyok. Bárki, aki jól néz ki kívánatos számomra.
2023. jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Percenként?
2023. jan. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Akkor minek vagy kapcsolatban?
2023. jan. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%

"a gondolat is bűn"

a pokol tüzére nem kerülök esetleg? örök szenvedésre ítél majd a gondolatbíróság?

és ez a válasz van 10 felhasználó által 74 %-ra pontozva. mindig ledöbbenek, néha mennyi prűd összegyűlik a felnőtt párkapcsolatok kategóriában.

a gondolataid teljes mértékben a sajátjaid. senkinek nem tartozol érte elszámolással és senki nincs joga kontrollálni őket.

2023. jan. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%
a kérdezőnek válaszolva: elég gyakran, majdnem minden nap, de ezek csak futó gondolatok, többnyire nem sokkal később el is felejtem. de ha véletlen mégsem, akkor sem csinálok semmit, maximum ha épp megfelelő hozzá a helyzet, lerendezem magamat és kész. nem érdemes feleslegesen bonyolítani az életedet azzal, hogy nagy feneket kerítesz a témának.
2023. jan. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Középkorú férfiként mondom, hogy nincs olyan nap a munkahelyemen amikor nem jut eszembe,hogy milyen lehetne néhány fiatal kolléganővel együtt lenni. A cégünknél, a férfi-nó arány 1/10, nagyon sok csinos nő vesz körül és ezt a párom is tudja. Nem fogom megcsalni soha, mert a fantáziálás számomra csak egy játék, elgondolom ilyen lenne, de soha nem lépek, ha felém próbálnak nyitni, akkor közlöm hogy nős vagyok. Sokak szerint a gondolat is bún, akkor viszont vétkeztem számtalanszor, de mégis a lelkiismeretem nyugodt.
2023. jan. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!