Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted szükség lenne külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted szükség lenne külön egy fiatal felnőtt és idősebb felnőtt kategóriára?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan kérdés merül fel, ahol a 20-30 vagy akár több év korkülönbséggel, teljesen más élethelyzetben élő személyektől érkező válaszok teljesen irrelevánsak.


Például tipikusan az ilyenek a zavar-e, ha a leendő partnerednek van gyereke, milyen anyagi hátteret vársz el jellegű kérdések, de az özvegységgel, válással, újrakezdéssel kapcsolatos kérdések is ilyenek, vagy éppen a 30 évvel ezelőtti valóságon alapuló bevált stratégiák a társkereséshez sem feltétlenül hasznosak.


Szerintetek hasznosabb lenne a válaszok szempontjából, ha nyilvánvaló lenne, milyen korú célközönséget érint a kérdés?



#szavazás #felnőtt #idősebb felnőtt
2023. jan. 25. 21:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem az segítene, ha lenne egy moderátor, aki átpakolássza jó kategóriákba a kérdéseket. Én pl. szívesen olvasgatnék itt, de elveszek a rengeteg számomra értékelhetetlen tini kategóriájú kérdés között és így már nincs is kedvem itt aktívkodni.
2023. jan. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem lenne amúgy hülye ötlet, vagy legalábbis vmi hasonló... én néha abba futok bele, hogy vki nem képes a kérdésben meghatározni, hogy milyen korú emberektől kér választ (főleg ismerkedés terén), aztán hepciáskodik, hogy miért túl idős ember válaszolt, amikor őt a fiatalok érdeklik, vagy fordítva.
2023. jan. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem fölösleges. A felnőtt az felnőtt, unalmas, mikor ezen belül lenézik egymást az emberek. Generációtól függetlenek bizonyos dolgok.
2023. jan. 26. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Valódi felnőtt kérdést egyre kevesebbet látok. Ez viszont önmagát gerjesztő folyamat: mivel nem akarom, hogy haszontalan válaszokat kapjak vagy széttrollkodják a kérdést, inkább nem is teszek fel kérdéseket, és gondolom, más is így van vele.


A 12-es válaszolóval tökéletesen egyetértek, ez nagyoon is valós probléma.


De nyilván egy moderátor is sokat lendíteni, ha már az emberek nem képesek a saját kérdéseiket megfelelő kategóriákba sorolni és jelezni, melyik korcsoport véleményére kíváncsiak.

2023. jan. 26. 04:36
 15/17 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem szükség lenne egy férfi és egy nő kategóriára. Ahol kizárólag férfiak kérdezhetnének férfiakat és nők kérdezhetnének nőket.
2023. jan. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Minek? Igy is mindkettőre taknyosorrúak járnak kérdezni általában.
2023. jan. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Felesleges lenne
2023. jan. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!