Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes még foglalkozni vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még foglalkozni vele vagy jobb hagyni? 24L,24F

Figyelt kérdés
Találkoztunk egy sráccal, minden szuper volt, volt szex is. Aztán haza kellett utazzak falura (városon lakom, ott volt a találka is) , de úgy egyeztünk hogy még fogunk találkozni. Sms-eztünk, aztán végül kiderult hogy ott maradt nála a fülbevalóm. Amikor vissza jöttem elmentem érte, az éjszakát ismét együtt töltöttük aztán másnap este mondtam neki hogy szeretném ma is látni. A válasza annyi volt hogy őt nem zavarja ha ma is találkozunk, de ő úgy gondolta hogy másnap kimegyünk egyet a városba. Hát akkor mondtam hogy hagyjuk a mait és meglatjuk holnap. Amikor eljott a másnap kérdezte találkozunk e, én mondtam hogy igen de ő bealudt és valami éjfélbe írt csak hogy fáradt volt s véletlen elaludt nem tudott felkelni bárhogy próbált.
2023. jan. 29. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ezt te döntsd el, hogy deal breaker-e, hogy egy randit elbénázott és nem tudott megjelenni, de ha eddig tényleg tetszett nyomasd.
2023. jan. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Én adnék még neki egy esélyt.
2023. jan. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Csak megbaszott, ennyi a történet.
2023. jan. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%
Elaludt.
2023. jan. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!