Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudod mi a különbség a hamis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudod mi a különbség a hamis és az igazi szerelem között? A hamis: szeretlek, veled akarok lenni mindig, megcsaltál nem baj, én így is szeretlek. Az igaz: letilt, felold, letilt, felold

Figyelt kérdés

Tényleg így van?

Ha szakítás után nem szól hozzád csak letilt felold akkor szeret?



2023. jan. 31. 19:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a letiltogatásnak semmi köze nincs ahhoz, hogy mennyire szeret.
2023. jan. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
🤦🏽‍♀️Hú, bakker! 5 éves vagy és már tudsz írni?😮
2023. jan. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

Én azt is tiltom oldom tiltom oldom aki barát haver, csak épp így működünk evyütt de semmit nem is érzek iránta.


A párommal akibe meg halálosan szerelmes vagyok is ugyanez megy. Letilt oldás letilt oldás. Szerinte gyerekes vagyok, de nem, nála egyenesen muszáj mert olyanokat ordítozik néha, hogy egyszeruen tiltani kell tényleg az ilyet a p.cs@ba.

2023. jan. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Én ha letiltom nem oldom fel. Végeztem vele örökre.
2023. jan. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Agyalagyultaknal biztos igy megy.
2023. jan. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Utóbbi, az inkább a döntésképtelenséget tükrözi. Az első sem az igaz szerelem jele.
2023. jan. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
... és ez a felnőtt kategória...
2023. jan. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
"Ha szakítás után nem szól hozzád csak letilt felold akkor szeret?" - Ez remélem nem komoly kérdés
2023. jan. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
A "szeretlek" lehet igaz is, csak nem ismered a másikat vagy nem fogod fel hogy mit akar mondani, a letiltás-feloldás pedig szimplán fogyatékosokra vall.
2023. jan. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
A letilt / felold a dedós szint.
2023. jan. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!