Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor egy pár az egyikük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy pár az egyikük ingatlanába költözik, a másik fél joggal tarthat attól hogy bármikor kidobhatják?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk összevesznek valamin vagy nem úgy alakulnak a dolgok ahogy a pár ingatlantulajdonos tagja "elvárja", akkor egyszerűen kidobja a másikat az utcára.

Ezért a másiknak mindenben meg kell felelnie? Milyen élet ez már?


2023. febr. 1. 10:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
30%

Normális párt kell választani.


Ami viszont nehéz. Én is ettől félek, hogy lesz egy párom, ideköltözik hozzám, elkezd verni, és nem tudom kirakni.

2023. febr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
Értelmes felek nem fenyegetőznek, meg nem rakják ki a másikat egy-egy vita után. Nem korrekt így vissza élni a helyzettel. Ha ténylegesen szakításig jut a dolog, azt lehet értelmesen is kezelni.
2023. febr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Páromnál lakom. Közös albiban kezdtük, de időközben örökölt egy lakást. Ez az övé. Az elmúlt években volt pár kisebb/nagyobb vitánk, ha szétmennénk alap, hogy én költözök, de ettől még nem leszek a házi manó, és ő se tekint annak. Itt jön a képbe, hogy olyan társat találj, aki tisztel, és nem él vissza a helyzettel.
2023. febr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Olyat válassz akiből ezt nem nézed ki.
2023. febr. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
32%

Ez van. Ha szakítanak az emberek, akkor jó esetben már nem fognak együtt lakni. Kb ugyan az, mintha albérletben laknának. Ott is le fog lépni az egyik ember vagy mindkettő és meg kell oldani a lakhatást.


De addig is jól járt, amíg ott lakott, hiszen nem kellett albérletet fizetnie, stb.


Szóval ez egy teljesen normális helyzet. Úgy kell az életet élni és tervezni, hogy önállóan is megéljünk és egy ilyen dolog ne legyen probléma.

2023. febr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
98%

Miert, ha kozos az ingatlan, akkor orokre ott maradsz, akkor is, ha utaljatok egymast, vagy mi?

Nekem van sajat ingatlanom, itt lakik a parom, soha nem volt meg olyan, hogy ki akartam volna dobni egy veszekedes miatt a lakasbol. Nyilvan ha szakitanank, akkor mennie kene.

2023. febr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%

Barátomnak van ingatlana.

Azt mondta hogy amiert vendégnek érezném csak magam Nála ha osszekoltozunk es semmit nem éreznék magaménak, vesz velem közösen ingatlant felesben, ne szívjak az miatt, mert nem mással járok, akinek nincs es vennénk közöset.


(Igaz így neki haszna keletkezik a saját tulajdonból ha azt pl kiadja bérbe vagy eladja, amely haszonhoz így én járultam/segítettem hozzá, de ebbe nem mentem bele fejtegetni)

2023. febr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
45%

"Ezért a másiknak mindenben meg kell felelnie? Milyen élet ez már?"


Valamit nagyon rosszul csináltál az életben, ha sem rokonaid, barátaid nincsenek, akikhez mehetnél lakni, vagy pláne félretett pénzed, amiből kivehetnél egy ingatlant bármikor.

2023. febr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
31%
8 nmal esetben egy családban pl az ember nem saját magának kaparja a gesztenyét hanem utokso centig beteszi a családba és a járulékos koltsegekbe vagy gyereknek tanulmányba meg stb es nem magának rak félre, saját szakállra külön alberletre ingatlanra stb.
2023. febr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

9. A kérdést én úgy értettem, hogy frissen együttélő gyermektelen párokról szólt, tehát hogy együtt vannak néhány éve maximum és még nincs gyerekük.


Nem úgy, hogy együtt vannak 10-20 éve és már van gyerek is.

2023. febr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!