Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni ha már marhára unalmas, hogy mindenkinek matekozni kell hogy pontosan mikor is jöttünk össze a feleségemmel, mert az idióta exe folyton azt kürtöli, hogy én vettem el a családját?

Figyelt kérdés
Valójában amikor találkoztunk, akkor ők már hónapok óta nem voltak együtt és pont azért hagyta el a feleségem, mert megcsalta őt az ex. Ennek már több mint 2 éve, de még mindig azt hallgatjuk, hogy én tettem tönkre a házasságukat. Próbáljuk ignorálni persze, de pl.munkatársaimra is írt már rá ismeretlenül, hogy tudják, milyen emberrel dolgoznak együtt...Szóval rohadt unalmas már. Mit lehetne tenni vele?
2023. febr. 2. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
ÉN, vagy letojnám, vagy szájba verném viperával.
2023. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Szólnék neki a helyedben, hogy ha nem fejezi be akkor becsületsértésért feljelentem. Ennyi.


"A rágalmazás és a becsületsértés büntetőjogi fogalmak, így ezek meghatározását a Büntető Törvénykönyvben (2012. évi C. törvény) találjuk. A rágalmazás akkor valósul meg, ha valaki, más előtt, a becsület csorbítására alkalmas tényt állít, híresztel, vagy ilyen tényre közvetlenül utaló kifejezést használ valakiről. A becsületsértést pedig akkor követjük el, ha a becsület csorbítására alkalmas kifejezést a sértett munkakörének ellátásával, közmegbízatásának teljesítésével vagy közérdekű tevékenységével összefüggésben vagy nagy nyilvánosság előtt használjuk."


Forrás: [link]

2023. febr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Letiltani mindenhol, priváttá tenni a profilokat, az ismerősi listát is. Ha meg ezután is zaklat bárkit, akkor feljelenteni.
2023. febr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fel kell jelenteni zaklatásért.
2023. febr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fel kell jelenteni a rendőrségen zaklatásért... az már elég bizonyíték kell, hogy legyen, hogy már vadidegenekre is ráír.
2023. febr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!