Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális érzés, hogy felkavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális érzés, hogy felkavar a régi szexpartnerem házasodása?

Figyelt kérdés

8 éve nem láttam a csajt. Akkoriban a feleségemmel fasírtban voltam, érzelmileg megcsalt egy munkatársával (fizikai dolog nem történt, csak viszonzatlanul belehabarodott). Akkor 30 voltam. Jött egy nagyon csinos, 22 éves, magas, szöke csaj az irodájukba dolgozni. Párszor találkoztunk amikor mentem a feleségem elé, mindig flörtölgetett. Aztán kikötötte, hogy ide-oda engem is el kell hívnia a feleségemnek. Csomó csajprogramon voltam, más férfi nem volt. Ezeken a programokon mindig valamilyen férfi segítségre szorult a csaj, amit nekem kellett megoldani. Egyik alkalommal a fenekét kellett feltolni, hogy felhúzza magát valahova pl.

Aztán volt egy kis párfös buli a csajnál, meg volt beszélve, hogy mi ott alszunk nála, mert másnap segítünk neki bútorokat összerakni, felrögzíteni a falra. A feleségem sose szokta leinni magát, de ez alkalommal alaposan a pohár aljára nézett, félájultra itt magát, haza akart menni. Az egyik barátaink mentek haza és kitalálták, hogy jobb lesz neki, ha hazaviszik hozzánk, én csak maradjak segíteni, majd egyikük beugrik másnap délelött segíteni amire én összeszerelem a bútorokat. A feleségem meg aludja csak ki magát otthon.

Így is lett. Nem kell mondanom, hogy 10 percem belül rámmászott a csaj, ahogy egyedül maradtunk. Olyan dolgokban volt részem, amikben elötte soha. Büntudatom volt másnap, de elégtételt is éreztem, hiszen akkoriban a feleségem másba volt szerelmes, ez meg csak testi dolog volt. A csaj aztán irogatott, hogy mennyire jó volt a szex, ismételjük meg. Úgy is lett, izgatott, hogy egy ennyire jó, fiatal növel olyasmiket tehetek amiket elötte nem próbáltam. 8 hónapig jártunk össze, aztán ö Dániába költözött egy munka miatt. Most találkoztam vele újra Budapesten egy konditeremben. A völegényével volt. 1.90 magas, nagyon jóképü, izmos férfi, jó stílussal, luxusautóval. Még jó fej is volt velem a srác, megkedveltem, szívesen barátkoznék vele, nagyon egy hullámhosszon vagyunk! Most házasodnak azt mesélték, úton van a gyerek is, napokban lett 3 hónapos terhes, én vagyok az elsö akinek elmondták (mondjuk furcsa is volt, hogy a csaj nem edzett, csak kisérgette a pasit a teremben).

Valahogy a csaj még mindig olyan flörtölösen viselkedett meg nem is értem miért nekem mondta el így elsönek, hogy babát vár? Ki vagyok én neki, hiszen 8 éve nem láttam! Még mindig nagyon jó csaj, söt jobb is! Azóta irigységet érzek, irigylem a pasit, mert én sehol nem vagyok hozzá képest semmiben! Nem is értem mi tetszett bennem annakidején ennek a csajnak, ha ilyen pasikkal ‘fut’? Zavar, hogy házasodnak! Meg is hívtak a templomba, a lagzira mondjuk nem. Furcsán érzem magam azóta, pedig eszembe se jutott a csaj éve óta, soha nem voltam belé szerelmes, semmi! A feleségemmel azóta is együtt vagyunk, igaz elhidegülve 1-2 éve. A gyerekek miatt vagyunk együtt. Részemröl azóta a kaland óta semmi nem volt senkivel. Majd 2 éve nem szexeltem, de nem keresek szexpartnert!


Normális érzés ez amit érzek?


2023. febr. 3. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Undorito vagy. Komolyan lefekudtel a feleseged munkatarsaval? Most meg akar meg haverkodnal a ferjevel is? Te ilyen belterjes c-type vagy?

Igen, az erzelmi megcsalas is megcsalas (bar nem derult ki, hogy csak beleszeretett, vagy tenyleg megcsalt erzelmileg), de semmivel sem kevesbe megcsalas a fizikai. A feleseged legalabb tisztelt annyira, hogy nem fekudt ossze massal, meg akkor sem, ha nem teged szeretett. Te meg 8 honapig r!banckodtal.

Azert mondtak el neked a babat, mert nem kozeli hozzatartozo vagy, "mindegy", hogy tudod-e.

A csajt felejtsd el, orulj szepen csendben magadnak, hogy soha nem derult ki a megcsalasod es pont.

2023. febr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a sztoriban mindenki undorító, kivéve az "új pasi". Bár így a többiek alapján, valószínűleg őt se kell félteni és megérdemli a riherongy csajt, aki mellette is flörtöl. Gusztustalan egy banda vagytok.
2023. febr. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te azért érzel így mert neked nem jó a házasságod. Ha boldog lennél a feleségeddel és minden szuper lenne akkor nem lennél irigy rájuk. Plusz gondolom a nejed sem az az ideál már akit ebben a nőben látsz. Jobb lett volna annak idején elválni és nem együtt élni a gyerekek miatt. Jó példa lesz nekik hogy anyu meg apu csak úgy egymás mellett élnek szeretet kimutatása nélkül. Aztán így lesznek a sérült fiatal felnőttek akik nem fogják tudni kimutatni a párjuknak hogy szeretik.
2023. febr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Èn a háttérben meghúzódó csöppnyi meleg-szálra lettem figyelmes.
2023. febr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne irigykedj. A csaj sose volt jobb fiatal koraban sem, csak élte tét nelkul az eletet mint a tobbi fiatal. Hogy hasonlithattad ossze a nejeddel, hisz nem egy korosztaly. Most pedig o meg a pasija elotte all mindennek amin te meg a feleseged mar tul vagytok. Par ev es ott is lesz minden, elhidegules, szinleles, megcsalas. Ot is ugy fogjak vm cserfes fiatal pipivel megcsalni ahogy te tetted, sot, ot mar lehet most csaljak. A luxusautos pasikra masznak am ra a nok rendesen. Szoval nem, nem lesz jobb eletuk.valj el. Ne akarj utana fiatalabb noket, inkabb olyat keress aki szeret es hozzadvalo. Igy lehetsz boldog.
2023. febr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Most házasodnak azt mesélték, úton van a gyerek is, napokban lett 3 hónapos terhes, én vagyok az elsö akinek elmondták (mondjuk furcsa is volt, hogy a csaj nem edzett, csak kisérgette a pasit a teremben)."


Hát igen. Ilyenkor nem nagyon esik jól edzeni, meg nem is ajánlott.

2023. szept. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!