Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 35 év körüli férfiak, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 év körüli férfiak, nektek öltözködésre milyen nők jönnek be?

Figyelt kérdés

2023. febr. 4. 10:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
P!csanadrág amiből a fél segge kivan. Felül meg csuromvizes póló, melltartó ne legyen rajta.
2023. febr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%

Fehér ing, amin átüt a melltartó színe, combfix, tanga, rövid (de nem szűk) szoknya.

De bejön a sportos is, amikor a (kicsit bővebb) nadrágon átüt a tanga.

2023. febr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Nem a ruha teszi az embert!

Akivel éppen szimpatizálok, nyilván ne legyen retkes, de sosem a ruháját néztem.

2023. febr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%
Sötétzöld, sötétkék, lila, fekete, nagyon mélyen bordó színű ruhák. Tüskés cipő, bőrkabát, aránytalanul nagy katonai sisak, nagyon régi medál a nyakában (pluszpont ha pentagramma van rajta).
2023. febr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Én sem a ruhát nézem az emberen. Legyen ápolt. Főleg a fogai. nálam negatív, ha dohányzik, nyilván azért, mert én nem dohányzom. Ne legyen kövér, a felesleg is már sok nálam. Nem 2 kilóról beszélek, hanem 10-15kg pluszról. Külsőre ennyi bőven megteszi és nem nagy kérés. Ezek nagyon alap dolgok.
2023. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
SZŰK SZÁRÚ farmer és kb bármilyen felső, ami kiemeli a ciciket és a derekát. Ez a zoomer divat a legundorítóbb, amit valaha láttam, nekem az tetszik, ahogy a nők kb 10 éve öltözködtek.
2023. febr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Pont ugyanolyanok, mint 25 vagy 15 évesen is.
2023. febr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18%
Otthonka, kismama cipő.
2023. febr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

[link]


[link]


Iskolás korom óta erre bukom.

2023. febr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Hasonló stílusú nők, mint a 9-es hozzászóló képein láthatóak. Emellett szűk farmer, magassarkú (vagy éppen sportcipő). Mikor mi, igazából. Ez nagyban függ a hölgytől is.
2023. febr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!