Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a "sigma"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a "sigma" nőkről? Szimpatikus, vonzó lenne számotokra?

Figyelt kérdés

"Jó vezető lehetne belőle, de ő kevésbé szereti ezt a szerepet betölteni, és inkább függetlenül, egyedül akar dolgozni. Magabiztossága miatt sokan ijesztőnek találhatják őt, kicsit még tartanak is tőle, ezért azt tapasztalhatja, hogy kevesen nyitnak felé. Nagy kár, mert hűséges barátról és partnerről van szó, aki a végletekig kitart a szerettei mellett. Ő sosem felejti el, ha valaki segít neki, vagy mellette áll a bajban, és ezt mindig viszonozza is. Ami viszont megnehezíti a kapcsolatait, az az, hogy kifejezetten titokzatos. Nehezen beszél magáról, és még nehezebben nyílik meg a kezdetekben, így ami eleinte vonzó másoknak, az később ahhoz vezethet, hogy nem bíznak meg benne."


Sigma férfiakkal kapcsolatos kérdés volt nemrég, most következzen a másik oldal. Vélemények is jöhetnek.



2023. febr. 4. 18:18
A kérdező szavazást indított:
Igen, kifejezetten vonzónak találnám.
Nem, inkább taszítana.
5 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
EZ valami netes teszt eredménye? Kb. annyira reális, mint a horoszkópok.
2023. febr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Egyetértek az #1-essel, nem lehetne ezeket az idióta kategóriákat / kategóriába sorolásokat egyszer s mindenkorra elfelejteni?
2023. febr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sigma, az mi?
2023. febr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha válaszolsz arra hogy nő vagy, vagy férfi, akkor válaszolunk.
2023. febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, most tudtam meg, hogy sigma nő vagyok😂 Juhú! Mondjuk még nem tudom, mit kezdjek vele. Lehet, beleírom az önéletrajzomba🤔
2023. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is az vagyok. 🤣
2023. febr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én meg szigma férfi vagyok.
2023. febr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Akkor legyen inkább stigma.
2023. febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Jó a humorod.
2023. febr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rájöttem, én flegma vagyok.
2023. febr. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!