Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nyáron szeretitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nyáron szeretitek a lábatokat mezítláb mutogatni?

Figyelt kérdés
Nem zavar titeket, ha idegen pasik megnézik a lábatokat?
2023. febr. 5. 13:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
23%
De zavar. Nem is hordok nyitott cipőt. Annyi beteg rohadék van.
2023. febr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
56%

1.


Ilyen elven csadort is hordhatnál, mert minden testrésznek megvannak a maga fetisisztái, csak a lábasok hangosabbak és undorítóbbak a többinél.

2023. febr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
59%
2, hordanék, de abban meg rám hívnák a zsarukat, hogy migráns vagyok. Annyira takarom magam, amennyire tudom.
2023. febr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
De zavar, mivel nem mutogatni akarom magam, hanem azért veszek fel nyitott szandált, mert meleg van.
2023. febr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%
De igen, de en sem hordok mar nyitott cipot. Lusta vagyok levagni a labujjkormeimet. :)
2023. febr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
95%
Nem, nem is azért hordok szandált, mert mutogatni akarnám, csak egyszerűen meleg van és ebben kényelmes, praktikus lenni. Ha valaki ezért megnézi a lábam, hát egészségére, remélem lett egy jó napja. Amíg nem szólogat be meg nem hoz kellemetlen helyzetbe, csak odanéz, engem nem különösebben érdekel.
2023. febr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
15%
vannak akik ráizgulnak a gombás-melegszendóra?
2023. febr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
16%
ami amúgy sajtszagú, nem gombás, csak kinézetre.
2023. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
10%

1.


Nagyon helyes! Elő kellene írni mindenkinek nyáron is a normális cipő viselését. Ritka undorító nyár közepén a sok párducos/oroszlános kínai papucsban (lehetőleg kék vagy rózsaszín színben, félig lekopott "sports" felirattal) csattogó, büdös ember.

2023. febr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
98%

9

Szerintem magadat erzed :(

2023. febr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!