Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális, hogy egy srác (akinek mellesleg elméletileg tetszem) azt mondja, hogy őt az izgatja, ha én mással szexelek/szexchatelek?

Figyelt kérdés
Szerintem nem, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is. Ha valakit szeretünk, az alap szerintem, hogy minden intimitást vele képzelünk el.. Vagy nincs igazam?

2023. febr. 6. 22:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
17%
Én még fizetnék is azért, hogy valaki dugja meg a feleségemet előttem. Na puff neki, létezik ilyen! A gond az, hogy a feleségem nem menne bele. Nálam ez akkor jött elő, amikor azt mondta hogy nem vagyok az ideálja, neki más külsejű férfiak tetszettek. Innentől fogva kezdett izgatni az, hogy oké, akkor szereznék neki egy sötét hajú, sötét szemű igazi emberállatot olyan 22cm-es farokkal, amit ha megmarkol, az újjai nem érnek össze. Na egy olyannal megnézném, de engem is nagyon izgatna. Az orrom előtt csinálhatnának! Fétis lenne?
2023. febr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11. Ezt több év házasság után jelentette ki, vagy megmondta már a megismerkedéskor?
2023. febr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!