Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, titeket zavar ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket zavar ha férfiatlannak tartanak titeket ezekért?

Figyelt kérdés

Például elvárják tőletek, hogy mindig erősek legyetek, mindent megtudjatok emelni, ha valaki balhézik veletek az utcán, és például a barátnőtökkel vagytok, akkor elvárják, hogy megvédjétek őt minden áron, ha a buszon vagy akárhol meg kell védeni valakit, akkor ezt a férfitól várják el, ha betör valaki, akkor a férfitől várják el, hogy intézkedjen stb, ha tönkre megy a mosógép vagy akármi, tőletek várják el, hogy tudjátok megszerelni.

És ha ezeket nem tudjátok megcsinálni, akkor kiröhögnek a hátatok mögött, hogy még egy ládát sem tudtok megemelni.

Nem zavar ez titeket?


2023. febr. 7. 12:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%

Ezé kell gyúrni!



115 kg-os kokszbölény

2023. febr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Ezeknek a nagyrészét szerintem joggal várják el. Engem inkább az zavar, amikor a toxikus maszkulinitásról prédikálnak, de ha egy férfi sír, vagy nagyon maga alatt van szerelmi okokból, azt kigúnyolják.
2023. febr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
16%
Emancipuncipáció meg egyenlőség meg minden ilyem marhaság van. Majd a feminácik megoldják. :D
2023. febr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Nekem negativak a besz.riak.

Ne legyen hülye ugyan hogy nekimenne mindenkinek, de ha olyan aki a hátam mögé áll az baj nálam is.

2023. febr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%

Már megint ez a "minket mindig megtámadnak" téma.


Ha nem háztartási kisgépszerelő (és nem), akkor ne álljon neki barkácsolni, majd kijön a szerelő.

2023. febr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Ilyesmi hányszor történt meg veled?
2023. febr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Most képzeld el fordítva a helyzetet. Megtámad valaki, te sikítva elbújsz a barátnőd mögé? Nem KELL férfiasnak lenni, manapság lehetsz nyugodtan transzi is, csak ne várd el a nőktől, hogy gyenge gyáva hisztis fiúcskákra izguljanak.
2023. febr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

Szerelést soha nem várok el, csak fizesse a szerelőt.

Mindent se kell megemelnie, nem Fekete Lacihoz mentem. Ha mondjuk annyit se bír megemelni, amennyit én igen, akkor azért kicsit férfiatlan lesz a szememben, igen. Idegen nőket nem kell megvédenie, de ha engem megtámadnának, nyilván nem tetszene, ha ő elszaladna. Betörő ugyanez. Látná, hogy ott a betörő es kiküldene engem, ő meg bebújna az ágy alá, vagy mi? Ha ennyire antiférfi, akkor azért ne csodálkozzon már, ha kiröhögik.

2023. febr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

A mosógép-szerelést csak akkor jogos elvárni, ha az adott férfi mosógépszerelő. Egy orvos, titkár, kőfejtő vagy tanár nem mosógépszerelő, miért kellene ezt tudnia?


A többinek hiánya is csak akkor gáz, ha a figura nagypofával előadja, hogy ő mekkora erőember és aztán beszarik 5 kg alatt.


Vicces eset a témában:


"Érdekes, nekem is az apósom ugrik be azonnal. Ő a blogon már korábban megénekelt "öblös", aki természetesnek vette, hogy az építkezésünkön rögtön átvegye a vezető szerepet. Szerencsére még a nulladik napon teljesen beégett, amikor a feladat csupán a telekhatárt jelző karók kihúzása lett volna.

Após már az elsővel sem bírt, beállt a dereka rendesen, kijelentette, hogy "ezt bizony ki kell ásni" és ekkor érte élete legnagyobb megaláztatása: a húgom, aki egy szőke, törékeny lány (nincs ötven kiló), végigszaladt a karók mellett és futtában tépte ki az összeset (vagy húsz darabot). Apósom akkor még nem tudta, hogy a csajszi 15 éve dzsúdózik és olyan fogása van, mint a terminátornak. Mikor ez kiderült, persze azonnal belekötött ("na gyere barbi, majd én megmutatom"), mire a hugi rövid úton belevágta az akkor még szerencsére üres meszesgödörbe. Az építkezés további részét így szerencsésen letudtuk csupán az igazi mesteremberek részvételével."

2023. febr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%

Nem.

Én úgy vagyok vele, hogy midnenkinek a saját dolga, hogy miket vár el a párkapcsolataiban. Akivel ezek az elvárások és elképzelések megegyeznek, belőle lesz a potenciális partner. Akivel nem, azzal meg nem illünk össze.

Tekintve, hogy nem rakodómunkás vagyok, látom realitását, hogy miért kéne bárhol bármit emelgetnem? Az elmúlt 10 évben összesen háromszor kellett nagyobb dolgot emelnem.

Utcán megvédeni? Igen, a tipikus "érvelés". Csakhogy megvédeni valakit nem egyenlő azzal, hogy ész nélkül nekiáll verekedni az ember. Nem hiszem, hogy a barátnőm annyira büszke lenne rám, ha az őrszobán kellene töltenem az éjszakát, utána meg hónapokig járhatnék a bíróságra önbíráskodásért. Ha az ember nem keresi a bajt, nem áll le minden áron kötekedni, akkor nem fog olyan helyzet előállni, hogy verekedni kelljen.

Ha pedig betörő van a házban, akkor a legeslegnagyobb ostobaság keménykedni vele. Olyankor biztonságba kell vonulni, és mihamarabb értesíteni a rendőrséget.

Elromlik a mosógép? Én úgy hallottam, hogy léteznek mosógépszerelők, akiknek a feladatuk ezt megjavítani... (És úgy tudom, nagyon szeretik azokat az ügyfeleket, akik már megpróbálták "megjavítani" a mosógépet, mielőtt kihívták őket.)

Szögezzük le: olyan nincs, hogy valaki minden háztartási eszköz és használati tárgy javításához értsen. Nyilván amihez ért az ember, és magabiztosan el tudja végezni, azt előny, ha meg tudja csinálni. De amihez nem ért, vagy nincs benne megfelelő gyakorlata, azt inkább bízza olyanra, aki ért hozzá. Felesleges ezzel vagánykodni, még akár veszélyes is lehet egy szakszerűtlenül végzett javítás. Egyébként sem az ősorban élünk. Amihez értek, azt igyekszem magas szinten művelni, amiért pénzt is kapok. Amit meg más tud magas szinten elvégezni, azért meg szükség esetén én fizetek abból a pénzből, amit én a szaktudásomért és teljesítményemért kaptam.

2023. febr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!