Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsősorban középkorú hölgyekne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban középkorú hölgyeknek szól a kérdés. Ti hogyan reagálnátok le a következő helyzetet???

Figyelt kérdés

56 éves férfi vagyok, 3 éve magányos. Tudom, hogy a külső manapság nagyon fontos lett, ezért próbálok cselekedni.

A testemet már rendbe tettem. Egészségesen élek, leadtam 25 kilót, sportolok, jó lett a mozgásom, testtartásom. Sportosan öltözködőm.

Párom, ettől függetlenül sajnos még mindíg nem lett.

Rájöttem, hogy a fejemen is változtatni kell, mert ma egy komoly kapcsolathoz nagyon jól kell kinézni A nők ma nagyon rámennek a férfi szépségre.

Én legalább is ezt tapasztalom.

Elől eléggé elment a hajam, és eléggé megis őszült.

Ma már a drága kategóriában, vannak olyan szuperül, a fejformához kialakított parókák, hogy észre sem lehet venni.

A net segítségével megtervezik a fejformádhoz legjobban illő eredeti hajból készült parókát.

Gondoltam, hogy még ezt az utolsó esélyt megpróbálom, hátha ez lesz az út a sikerhez.

Drága Hölgyeim.

Ti mit tennétek a kövezkező esetben ???

Megismertek egy nagyon jóképű, vidám aranyos jólelkű, szeretni való férfit.

Majd miután nagyon beleszerettetek, kb 1-2 hónap elteltével vallaná be, hogy neki nem az eredeti haja van a fején.

Mit tennétek ebben az esetben?

Szerintetek, egy férfi nézhet jól ki, és lehet sármos eredeti gyérnek mondott őszülő hajjal is???

Mellette maradnátok, vagy elhagynátok emiatt ??


Komoly, építő őszinte válaszokat várok. Bárki írhat, aki építő jelleggel tud hozzászólni.

Férfi társaim véleménye is építő lehet számomra.



2023. febr. 7. 17:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Egy olyan férfi, aki szerint "ma egy komoly kapcsolathoz nagyon jól kell kinézni", annak semmi esélye sem lenne, ennyire felületes emberrel nem állnék szóba
2023. febr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem mentális problémáid vannak. Én nem szeretnék olyan párt, aki úgy aggódik a külsején, mint egy önmagát kereső tini.
2023. febr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
73%
A fenti szöveged önmagában annyira taszító, hogy nem tudom elképzelni, hogy élőben szimpatikusnak találjalak. Ezen nem változtat szemernyit sem, hogy mennyire drága pepit teszel a fejedre.
2023. febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
78%
Átvágásnak érezném. Ha zavar, hogy őszül, fesd be. De paróka? Ne már! Annál a kopasz is jobb.
2023. febr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Az ősz haj szexi
2023. febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%
Minden tiszteletem a tiéd,már eddig is sokat tettél a cél érdekében. Ugyan férfi vagyok, de szerintem a parókát inkább hagyd. Még az is jobb, ha rövidre vágatod a hajad és úgy hagyod őszen. A lényeg, hogy rendezett külsőd legyen. A társkeresőkön rengeteg 50-es szép nő kavar. Mondom ezt úgy, hogy egy bő tízessel fiatalabb vagyok nálad. Szerintem ha komoly ember vagy, nem csak ingyen szexre pályázol, komolyan is vesznek.
2023. febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
48 vagyok a párom meg kopasz...nem az fogott meg hanem az ember...Szépnek senki nem mondta eddig, magát rondának tartja. Hidd el nem a külsőn múlik, hanem a személyiségén.
2023. febr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, ha őszinte leszek, akkor van amit nem igazán értek.

1.

Nem értelek. Mit értesz azon, hogy felületes ember? Én továbbra is azt mondom, hogy ahhoz hogy kapcsolata legyen valakinek, ahhoz bizony kell kinézni valahogy. Férfinek is, nőnek is.

2.

Téged sem értelek. Azt mondod, ne aggódjak a külsőm miatt. De miért ne, amikor mindenütt azt hallani, hogy a nők nem szeretik az igénytelen, elhízott, nagy hasú tohonya férfiakat. Én igenis szeretnék magamra figyelni. Már ez is baj?

3.

Miért taszító a szövegem? Az is baj, ha egy férfi szeretne törődni magával, hogy minél jobban nézzen ki? Minden nő a sportos, igényes, sármos férfiakat keresi.

4.

Köszike. Lehet, hogy igazad van. Ma már úgy hallotam, hogy nagyon szuper ffi festékek is vannak. Csak az a baj, hogy annak is akkor lenne jelentősége, ha lenne bőven hajam. Bőven sajnos nincs, hisz ez a bajom.

5.

Ezt már én is hallottam, csak sajnos nem mondhatom el magamról, hogy " tapasztalatból beszélek." Bár elmondhatnám.

De azért köszi, aranyoska vagy.

6.

Drága férfi társam. Nagyon köszike ezt a hozzászólást. Nem szexpartnert keresek, hanem komoly kapcsolatot. Sokat teszek igen, még a mai napig is. Most értem haza az esti futásból. Mindegy, hogy minusz van, vagy nyáron +38 fok, én kitartóan futok.

A külsőm rendezett és igényes. Nem járok olcsó gagyi műbőr kínai cuccokba meg ilyesmi. Van saját lakásom, Bp- en. Drága arckrémem is van, meg néha szoktam csinálni uborka pakolást is, amit a nőknek szoktak, hogy szép legyen a bőrük.

Köszönöm hozzászólásodat.

2023. febr. 7. 20:31
 9/29 A kérdező kommentje:

7- es.

Most látom hogy te is írtál.

Köszike a biztatást. Ez erőt és kitartást ad nekem.

Tudod az a baj, hogy ahhoz, hogy valakinek kiderüljön a személyisége, addig el kell jutni valahogyan.

Előbb megkell ismerni valakit.

És tudod a mondást.:

A külső megfog, a belső megtart.

Tehát.

Előbb külsőre kell megtetszenem valakinek, majd aztán jöhet a belső is.

Azzal már nem lesz probléma, ezt garantálom. Ezen a külsős problémán kell valahogy átlendülnöm.

Köszike a hozzászólást

2023. febr. 7. 20:37
 10/29 anonim ***** válasza:
55%
Egzisztenciád milyen? Elvárasok a nők külseje felé? Gondolom irréalisok...
2023. febr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!