Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlgondolom vagy jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlgondolom vagy jelent valamit ha sokan azt hiszik, hogy együtt vagyunk?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom, ~2 éve ismertem meg, exemmel lett jóba, de mivel ugyanott dolgoztunk mindannyian jóba lett velem is az utóbbi 1 évben. Sokat jártunk össze a társasággal nyáron iszogatni, találkoztunk munkában/ volt, hogy együtt dolgoztunk, sokat beszélgetünk / hülyéskedünk stb. Új munkahelyre mentünk, ugyanoda kerültünk, csak más részleg, ha mind a ketten dolgozunk általában együtt eszünk, vagy csak összefutunk hülyülni, dumálni. Nem régóta dolgozunk itt, viszont már nem egy ember kérdezte, hogy mi együtt vagyunk-e? Eddig nem gondoltam rá, hogy lehet valami köztünk, mivel neki van barátja, aki mellett elvileg elköteleződött, még nekem is mondta/mondogatja. Viszont elgondolkodtam, hogy ha már többen is kérdezték, "idegen" emberek, akkor külső szemmel láthatnak valamit köztünk, vagy csak fura nekik, hogy ennyire jól elvagyunk egymással?
2023. febr. 7. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem más szavain kell lovagolni, mert ha nem tetszik mint nő, nem vonz, akkor barátság van köztetek.

Ráadásul a nőnek párja van és még csak nem is jelezte, hogy érez valamit irántad.

Most komolyan munkatarsak véleményére adsz?^^

2023. febr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, hogy engem hányszor összehoztak már a munkahelyen mással… 🫠


Egyikről sem akartam semmit, csak egyrészt többségében férfi kollégáim vannak és velük jobban érzem magam mint a nőkkel.


Szóval ha innen akarod leszűrni h lenne-e esélyed, az nem fog menni…viszonylag sokat lógtok együtt, ha férfi és egy nőről van szó, akkor általában elindul a kombinatorika.

2023. febr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Tipikus gyári munkás 😅
2023. febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gyári munkás :D Mert csak gyárban történik ilyen :D

Csak kíváncsi voltam, nem ezáltal szűröm le, hogy bejön-e valaki, voltak fura megnyílvánulásai/testbeszédei, ezért is írtam ki a kérdést. Van más kiszemeltem :D

2023. febr. 7. 20:23
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Baromira nem jelent semmit. A fura megnyilvánulások, testbeszéd lehetnek árulkodóak, de nem arról tettél fel kérdést.
2023. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!