Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Borotváljam intim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Borotváljam intim helyen? 17/F

Figyelt kérdés
kort írjatok
2010. okt. 4. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha buz! akarsz lenni...
2010. okt. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
magadtól ne kezd el, majd max ha a párod kéri ezt. :) megéri amúgy, mert jobban oda lehet férni. :)
2010. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
leukloplast-ot neki!!!
2010. okt. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ne legyen teljesen csupasz szerintem, de ne is legyen ősbozótos! legyen rövid (trimmelő)
2010. okt. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem borotváld! Az nem baj ha kicsit borostás ott lent,de én személy szerint nem bírom ha már hosszabb. A barátom is tudja hogy maximum borosta,de a teljes zavarna.

De ezt neked és a párodnak kell eldönteni nem nekünk :)


17/L

2010. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ameoland ***** válasza:
Ha megteszed,gondolj arra,mintha 1 meztelen csiga lifegne ott.Hogy higéniai okok miatt levágod,az még rendben,de azért nem kell borotválni,csak rövidre nyírni.
2010. okt. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyelj ha neked mindegy, akkor szerintem majd mindig igazítsd a dolgot az aktuális barátnődhöz. Nekem is teljesen mindegy hogy milyen ezért ha nincs csajom akkor nem borotválom, ha van és akarja akkor meg elkezdem borotválni, de volt már olyan barátnőm is aki azt kérte hogy hagyjam fent a szőrt, szóval lányonként változik ki mit akar.


17/F

2010. okt. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

jobban odafér a dolgokhoz, eddig az összes bnőmnek tetszett és nekem is, amit adtak cserébe ;)

23/f

2011. ápr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!