Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Védekezést nélküli orális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védekezést nélküli orális szex után két nappal lázas lettem, és fájt a torkom. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom.. késő bánat. Fáj a torkom, és a nyakam is fáj. Lázam is lett. Egyébként nem szoktam beteg lenni szinte soha, ezért valószínűsítem a kapcsolatot..


Milyen STD okozhat ilyen hamar panaszokat?


2010. okt. 4. 22:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

hüüh jófej emberek is vannak itt. :D:D


szerintem sincs semmi köze a két dolognak egymáshoz,maksz ha szopás elött mondjuk elmentetek egykinaiba kajálni,aztáán két bérház közt a hidegben volt az eksöön.


meg 2 napalutána lett bajod, hát nekem eszembe se jutott volna ez a verzió. ...

deazért dokit ajánlok.

2010. okt. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

jaa meg hogylehet orálhoz gumit?

jesszusom,ha nemszereted az izzét neszopj. :S


ez kb zokniban fürdés. :s értelmenincs.

2010. okt. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

1., a gumiban szopásnak pont akkora a fontossága, mint a gumiban kefélésnek.

2., szerintem terhes vagy...

2010. okt. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem aggódom terhesség miatt. A legtöbb nemi betegség viszont ugyanúgy terjed orális szexel is.
2010. okt. 9. 15:17
 15/16 anonim ***** válasza:

a kérdezö leszopta a hapiját. többet nem irt, hogy lett volna más is.

és van aki itt terhességre gyanakszik?

Nahát gratulálok. (Y)

nincs semmibajod.

bemagyaráztad. -.-"

2010. okt. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
A terhességre melyik tünet utal kedves kommentelő?A láz,vagy a torokfájás?Ja és én még egy orális szextől sem lettem terhes.Azta!!!Nem semmi!
2010. okt. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!