Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak. Szeretitek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak. Szeretitek ha a nő "rajongva" szeret titeket vagy az már sok?

Figyelt kérdés
Ezalatt nem azt értem hogy nonstop rajtatok lóg, meg levakarhatatlan, csak látszik rajta, a szemében hogy odavan értetek, bújik, büszke rátok.
2023. febr. 18. 18:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
32%
Bélyegnek hivjuk az ilyeneket
2023. febr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
#9 a lényemből fakadt, pofátlanul kihasználták és visszaéltek vele, azóta sem nyitok teljesen senki felé és így sokkal jobb. Most nem vagyok teljesen önmagam a kapcsolataimban, de legalább nem bántanak.
2023. febr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Mégis hogyan lehet megjátszani a rajongást? Aki képes eljátszani a szerelmet valamilyen hátsó szándék, érdek miatt, az biztosan nem rajong.
2023. febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Úgy talán ne rajongjon, mint egy nagymama a kisunokájáért, mert az kb olyan, hogy a gyerek bármit csinál, a mama imádja. Ez nekem hiteltelen, mert teljesen elfogult.


Szeretem, ha a nő szerelmes, érzelgős, bújós, ezt igénylem is, és viszonzom is... szeretem, ha a kapcsolat ilyen szinten mély, és lelkileg is meg van benne ez a ragaszkodás. Ha így érted Kérdező a rajongást, akkor igen, ez így nagyon fontos.


Viszont én azt tapasztaltam, hogy a nők felé nem jó megnyílni, mert amikor meglátják a férfi gyengeségeit, vagy kiszolgáltatottságait, akkor elkezdik lenézni, megvetni, mert lehet, hogy ők azon a területen erősek.


Nyilván egy álomkapcsolat lenne, ha egymást elfogadnánk, tisztelnénk, és egyikünknek sem kellene semmi miatt sem szégyenkezni, vagy attól tartani, hogy a másik megveti. Valójában pont ezeken a legérzékenyebb területeken kéne megmutatni a másiknak, hogy a gyengeségei miatt nem fogjuk megvetni, elhagyni. Valahol a legmocskosabb dolog, amikor a másik már teljesen megnyílt, és a legérzékenyebb területén bántalmazzuk.


Nem lesz tökéletes kapcsolat, nincs tökéletes ember. Ha valakit szeretünk, akkor mindennel együtt szeretjük. De megfordíthatjuk: egy tökéletes embert is lehet "nem szeretni". Szóval nem a tökéletessége miatt szeretünk valakit, vagy sem.

2023. febr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
14, ezt a fajta bántalmazást én nőként éltem meg férfiaktól.Na meg az egotuningot, nem is egyszer. Az az igazán aljas dolog. Aztán rájöttem, hogy sosem szeretett egyikük sem, mert akit szeretsz, azt szándékosan biztosan nem bántod. Sőt, ha véletlenül megbántod, az neked is fáj, talán még jobban is, mint annak, akinek fájdalmat okoztál.
2023. febr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nekem ez sem elég igazából. Nekem az az igazi vágyam, mikor nem töltünk egymás nélkül ébren töltött percet halálunkig, ahol az imádat már olyan, amin csak kacagunk, hogy az a gyerekeknek való, mert a miénk egy egymásban feloldódó megszünéses egyesülés. Amikor már annyira nagy az érzelem, hogy sírni sem tudsz, mert ha igazán átéled, olyannyira naggyá és igazzá válik, hogy a test nem tudja lekövetni, nem tud sírni a gyönyörtől, mert az a sírás spektrumán túl van.


Szóval..., szeretem. Szeretetben nincs túl sok.

2023. febr. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

15.

Sajnálom, hogy ilyen tapasztalataid vannak. Te írtad a 12-es választ is? Remélem, hogy mielőbb találsz olyan társat, aki igazán szeretni fog és akinek újra önmagadat mered majd adni és ő értékeli ezt.

2023. febr. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nagyon jó lenne ez, csak az a baj, hogy vékony a határvonal és ha túllépi, az már viszont rossz. De ez a vékony határ nem mindenkinél ugyanott van, tehát mindenki saját maga érzi.
2023. febr. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

15: 14-es vagyok. Ez valószínűleg nemtől független dolog. Az ilyenek szerintem eleve megvetik az embereket, és teljesítmény alapján rangsorolnak. Igaz ez sportra, munkára, pénzre, bármire.


Sajnálom, hogy te is megélted ezeket, de sajnos nem vagy vele egyedül. Én is erre jöttem rá, hogy végig hamis volt a szeretet, nem volt meg benne az az odafigyelés, elfogadás, ami egy kapcsolatban alap kell legyen.


"ha véletlenül megbántod, az neked is fáj, talán még jobban is, mint annak, akinek fájdalmat okoztál."

Ezzel is teljesen egyetértek. Jó amikor a kapcsolat ilyen mély, hogy egymást annyira szeretik, hogy az egymásnak okozott fájdalom legalaább annyira fáj, mintha magunknak okoztuk volna.


Együtt nevetni, és együtt sírni - szerintem ez a mély kapcsolat. Nem azért, mert kötelező mellette lenni, hanem mert szeretjük együtt megélni az életet, és mindkét félnek pont az esik a legjobban, ha mindent meg tudunk osztani egymással.

2023. febr. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
17,köszönöm szépen. Amúgy nem,én a 13-as és 15-ös válaszokat írtam.
2023. febr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!