Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők. Kizárt számotokra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Kizárt számotokra egy olyan 30-as évei közepét élő férfi akinek a felső fogai majdnem mind kihullottak? Ínysorvadás miatt, nem a higiéniával van gond.

Figyelt kérdés
Egyszerűen ilyen a genetikám, apám is így járt 40 éves kora előtt. Nem szeretnék kivehető protézist, a beültetettre meg egyenlőre nincs pénzem. Addig szüneteltessem a társkeresést? Sajnos nagyon szorongok emiatt.

2023. febr. 21. 08:41
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
86%

Egy 35 éves férfi fogak nélkül? Ne haragudj, de ez nagyjából minden nőt el fog riasztani.

Szeretem a férjem, de amikor neki kellett kihúzni két fogát elől, még vele se tudtam csókolózni, amíg nem tudtuk megcsináltatni.

2023. febr. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
97%
Ismerek ilyet 3 gyerekes csaladapa. Mondjuk nala az igenytelenseg volt a vezeto ok. A felesege is igenytelen, igazi egymasra talalas volt.
2023. febr. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
97%

Hát nem csak az hogy téged tántorit el a normál viselkedéstől (nem mosolyogsz, nem beszélsz normalisan, takargatod, nehéz a harapás/evés) de még esztétikailag sem vonzó. Nem csak nőknek, hanem férfiaknak sem, a munkahelyen, a bankban…

Az egyetlen esély ha pénzt gyűjtesz és megcsináltatod. Sajnálom de ez az igaszság. Szóval nem is igazán a párválasztás hanem maga az élet és te hogy érzed magad.

2023. febr. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
93%

A legteljesebb mértékig kizáró ok. Nem az, hogy sajnos van egy ilyen kellemetlen problémád, hanem hogy olyan baromi igénytelen vagy, hogy hajlandó vagy így kinézni ahelyett, hogy egy akár egy kivehető protézist csináltatnál... Nemcsak azért, hogy normálisan nézzél ki, hanem hogy normálisan tudjál enni, létezni, mert amúgy ez baromi egésztelen is, és még egészen biztos, hogy a beszéded is torzul tőle.

Amúgy meg már létezik fogászati hitel, lehet részletfizetésre csináltatni fogbeültetést, én is majdnem éltem vele. Egy teljes felső fogsorhoz elég 4 db implantátum. Nyilván drága így is, de ha így részletre sem megy, a kivehető protézis még mindig jobb ideiglenes megoldásnak, mint a semmi.

2023. febr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
86%
Nalam igen. Meg kell csinaltatni. Nem olyan draga, csinald egyesevel, minden honapban egyet vagy kettot, par honap alatt megvagy vele.
2023. febr. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
2023. febr. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
5ös egy teljes fogsor implantátummal 1.5 millió forint. A többieknek köszönöm a választ
2023. febr. 21. 09:08
 8/39 anonim ***** válasza:
91%

Igen, es ahogy irtam, nem egyben kell kifizetni, ahogy masvalaki irta, lehet reszletfizetest kerni.


De szerintem te mar irtal ki errol kerdest es ott is csak rinyaltal, hogy marpedig draga es te nem tudod megcsinalni, es gondoltad most majd kapsz mas valaszokat.

De figy, attol meg, mert esetleg ideteved egy darab ember, akinek ez valamiert nem problema, te nem biztos, hogy talalsz az eletben is barkit, akit ne zavarna.

2023. febr. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Ez az első ilyen jellegű kérdésem, rosszul gondolod. Egyébként meg csak a véleményekre lettem volna kiváncsi, nem innen akarom leszűrni a leszűrendőt...
2023. febr. 21. 09:16
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tervez vele semmit kezdeni akkor igen, kizáró ok. Ha csak rövid átmeneti probléma akkor megoldható.
2023. febr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!