Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért talál engem be inkább a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért talál engem be inkább a fiatalabb korosztály?

Figyelt kérdés
Állítólag a lányok korábban érnek ezért elfogadott egy 15 éves lány és egy 20 éves hapsi kapcsolata., vagy akár 20 éves nő és 25 éves pali. Engem 22 évesen általában a 15-17 éves korosztály talál be mindig, szerintem egy 22 éves nő jóval érettebb nálam fejben. Pláne hogy fiatalabbnak nézek ki a koromnál és jó ha 18-nak látszom.
2023. febr. 22. 03:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt is figyelelmbe kell.venni hogy a nők férfit akarnak

És hát a mai tizenéves korosztály amikor az uszodában.bezárkózik a wc-be öltözni és zuhanyozni se mer...

Nemcsoda ha mégtöbb tizenéves nő a huszasok fele keresgél

2023. febr. 22. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normális. Amikor én voltam 20 korul nem lehwtet eldonteni hohy 15 vagy 22 vagyok.. olyan 25 re azert mar 19 nek kineztem. F
2023. febr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

teljesen rendben van...anno 25 évesen azt hitték középiskolás vagyok...30 évesen születésnapomkor elkérték a személyit betöltöttem-e már a 18-at..40 évesen simán elmentem 24-25nek jó indulattal esetleg 28 de az már csak amolyan de fiatalos mondjunk egy kicsit többet feeling :-) Oké!


Nézzük az előnyeit: Mindig fiatal nőim voltak olyanok amikről a középkorú életkorának megfelelő pasi nem is álmodhat...nem probléma 18 éves csajjal összejönni....tudom apja lehetnék igyirásban a tények alapján lehett de élőben soha senki még csak meg sem mondaná hogy mennyi az annyi!


Szóval igen hátrány és bosszantó hogy kölyökképü...gyerekes...kiskölyök...fúj...vagy 18 köcsög? :-) De az előny a sok fiatal csaj :-)

2023. febr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!