Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk!? Figyelembe veszítek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk!? Figyelembe veszítek ha egy lány még szűz, és ti vagytok neki az első?!!

Figyelt kérdés
2023. febr. 24. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván
2023. febr. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Együtt, közös erővel legyőznénk ezt az akadályt.
2023. febr. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha szeretek valakit, nem a "lyuk" miatt vagyok vele, hanem mert őt magát szeretem. Nem kell semmit elsietni. Szex majd akkor lesz, ha szeretné. Addig meg ha úgy van, akkor szájjal vagy kézzel kielégítem, vagy ha az is sok neki, akkor egyszerűen csak élvezem a társaságát, és jól érezzük magunkat.
2023. febr. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, én is az első lennék.
2023. febr. 25. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mit kell figyelembe venni?
2023. febr. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha kicsi a farok akkor nem kell sok figyelem csak nemi nyal es nem is erzed hogy be ment.
2023. febr. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha azért kérdezel, hogy nekem hátrány-e, ha a nő szűz.

Egyáltalán nem! Én nem azért leszek vele, hogy csak megdugjam...

Ugyanis, nekem szexhez kell a bizalom is.

2023. febr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem kéne szűz lány, csak akkor, ha valami nagyon extra különleges karaktere, jelleme van és lehet vele tervezni 10+ évre legalább.
2023. febr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van aki igen, van aki (pl exem) nem. Élmény volt az első, és nem jó értelemben :(
2023. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!