Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bolondnak néznek, ha össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bolondnak néznek, ha össze jövök egy két gyerekes anyjával?

Figyelt kérdés
Nagyon megkedveltem, nem akadály számomra a két gyermek. Más véleménye érdekelne!
2023. febr. 26. 12:54
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ideje lenne felnőni, és letojni, hogy mit gondolnak mások. Hidd el: a kutyát nem érdekli, hogy te kivel vagy.
2023. febr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Saját boldogságod a fontos vagy hogy mit szolnak a rokonok, barátok? Ha megfelelési kényszered van, akkor TE fogod ezt a kapcsolatot aláásni. Védd meg a kaocsolatot a negatív kritikusoktól.
2023. febr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
68%

Ez a te döntésed. Ha el tudod viselni azt, hogy te (is) neveled, eteted, ruházod más gyerekét az a te dolgod.

A nők eléggé máshogy látják ezt a dolgot, én férfiként úgy látom, hogy nincs az az isten hogy gyerekes nővel osszejojjek.

Ha te ezért a nőért bevállalod, az a te dolgod.

Mindenesetre úgy dönts, hogy tartós legyen a dolog. Tehát vagy legyél benne 100% vagy inkább ne bánts meg senkit.

2023. febr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez senki másnak nincs köze. Van aki nem jönne össze gyerekes személlyel, de ha téged a két gyerek nem zavar, egyértelműen nem vonatkozik rád, hogy neked is gondot okozna. Ezt te tudod a legjobban. Lehet hogy egyesek furcsán néznek majd, de evvel nem kell törődni. Rengeteg ember van, aki boldogan él mozaikcsaládban.
2023. febr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez számít??...
2023. febr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
68%
Ennyire ki vagy éhezve? 😅 Amùgy nem kell más véleményével foglalkozni, az én meglátásom az, hogy fiatalon, gyerek nélkül a legutolsò lenne, hogy két gyerekes nővel kezdjek, ha nagyok lennének nem lenne gond, de két ilyen korù gyerek mellett, nem lesz sok ideje rád.
2023. febr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
84%
Nő vagyok, de ha férfi lennék, biztosan nem jönnék össze olyan nővel, akinek gyereke van. De ez a te életed, nem az enyém, vagy a rokonoké, ismerősöké meg a gyakori népéé. Ha szereted ezt a nőt, ne törődj senkivel.
2023. febr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
71%

Birom, hogy mindenki mondja, hogy senkinek semmi koze hozza, de ha valaki a kornyezetukben jatszana ezt el, akkor furan neznenek azert ra.


Mondjuk igy, hogy 36 vagy nincs ebben semmi kulonos, itt mar azert boven benne van a pakliban, hogy gyereke van egy korodbeli nonek, de ha 25-26 evesen gondolkodnal ebben, az biztos sokak szamara fura lenne.


En nem kezdenek olyannal, akinek gyereke van, ha nekem nem lenne. Ha lenne sajat gyerekem, akkor nem zavarna, mert ugyan azt vinnenk mindketten a kapcsolatba. Ironikus lenne, ha te tolerans lennel a kis koboldjaival kapcsolatban, o meg annyit sem turne el, hogy nem hajtod le a wc uloket magad utan (csak tulzok, mielott valaki verig sertodne).

2023. febr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
82%

Inkább az a kérdés, hogy te szeretnél-e a jövőben gyereket. Ugyanis ő már nem biztos, hogy akar még egyet szülni.

Az viszont kicsit sem érdekelne, hogy mások mit gondolnak.

2023. febr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
#19 nagyon sok nő szül még 3., akár 4. gyereket is az új párjának!
2023. febr. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!