Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha a párom minden reggel meghallgatja a szovjet himnuszt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 23:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
van aki nem hallgatja meg?
2010. okt. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
ne haragudjon a sok right oldali, de nekem sokkal jobban tetszik a ruszki, német himnusz mint a magyar. A mienk egy unalmas f*s azokhoz képest. És azért hallgatja mert szereti? Ez egy szokás gondolom, indenkinek vannak szokásai. Kívánom, roszabb ne legyen!
2010. okt. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
háháá olyan mint én. nekem az van beállítva a telefonra ébresztőre. de csak azért mert arra tutira felkelek. régebben az I Can See Clearly Now volt, na azt rendszeresen kinyomtam és alaudtam tovább. de a szovjet himnusz, azfelérázza az embert!
2010. okt. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Nézőpont kérdése...
2010. okt. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
Attól függ. ha ünneplőben, és vigyázállásban hallgatja, mindig pontban ugyanakkor, akkor gáz, de ha csak úgy... vagy esetleg ez a telefonján az ébresztő, akkor normális :)
2010. okt. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Örülj neki, hogy nem arra kell dugni!
2010. okt. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
10%

Nekem is tetszik; régen is hallottam, jó is, hogy mondtad, berakom megint. :)


Amúgy teljesen egyetértek a második válaszolóval is, ami a magyar himnuszt illeti. Csak erősíti az amúgy is túl nagy magyar búvalb***ottságot.

2010. okt. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én a keletnémet himnuszt imádom. Pedig nem vok komcsi meg semmi csak sztem tök szép :D

17/F

2010. okt. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%

Hadd szóljon!!! Mindenki énelkelje telitorokból:)

Союз нерушимый республик свободных

Сплотила навеки Великая Русь

Да здравствует созданный волей народов

Единый, могучий Советский Союз!

2010. okt. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
11%
Az amcsik meg minden reggel az amcsi himnusszal kezdik. Nézőpont kérdése. Amúgy szerintem jó fej lehet a párod:D
2010. okt. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!