Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szívfájdalomra mit ajánlanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívfájdalomra mit ajánlanátok, ha a munkahelyen kell végignéznem a férfi új hódítását, románcát?

Figyelt kérdés
Sajgat hastájékon, mikor látom, hogy udvarol egy másik nagyon szép, de belülről rohadó nőnek. Pedig csak érzések alakultak ki bennem barátkozása nyomán, kettőnk között nem volt szexuális kapcsolat. Valami tippet kérek, ami ezt a poklot oldja bennem munkanapokon, légyszi... Nem is zavarna ennyire, ha nem lenne a nő egy együttérzésre képtelen, törtető, kegyetlen vezető. Régen, eltem meg hasonlót, hosszú halál volt számomra.

2023. márc. 4. 23:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%

Másik munkahely. Jobb megoldás nem létezik.

N

2023. márc. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
92%
Amiket leírtál a munkahelyedről, egy munkahelyváltást.
2023. márc. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
44%

"Szívfájdalomra mit ajánlanátok, ha a munkahelyen kell végignéznem a férfi új hódítását, románcát?"


Nyilvánvalóan rosszul esik neked, de hozzád semmi köze úgyhogy vegyél vissza a plátói szerelmes féltékeny érzéseidből!


Minek állsz le egy olyan valakivel aki mindenkit hülyít? Normális vagy?


Minket férfiakat az ilyen kijelentésért amiket leírtál már rég zaklatónak mondtak volna!

A szerelemféltés nem normális ha nem veled van az illető!

2023. márc. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Zaklatónak azért mert némán szenvedek titokban, mikor nem látják? Mi ebben a zaklatás? A többiben igazad volna, csak azzal szivtam meg, hogy új ember volt, nem lehetett tudni, így lettem az első kivéreztetett áldozat. Gondolhatod, hogy tett erte, kialakuljanak bennem ezen érzések.
2023. márc. 5. 10:30
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg ne szenvedj, ne vegyél róluk tudomást és keress mást!
2023. márc. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
79%
Az ilyen megérdemli az ilyen nőt,te meg ne foglalkozz velük.Egymáshoz valók.Szerintem már rég kamatyolnak titokban.
2023. márc. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!