Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fogadnátok el, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fogadnátok el, ha a párotok jó barátságot ápol egy olyan személlyel, akibe régen szerelmes volt, de az a személy nem volt szerelmes a párotokba sosem?

Figyelt kérdés

2023. márc. 10. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Addig jár a korsó a kútra míg el nem törik.
2023. márc. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Semennyire. Nálam ez nem játszik. Kb annyira tolerálnám, mintha az exével csevegne. Sajnos én ilyen vagyok, nekem ez nem férne bele.
2023. márc. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Elfogadnám, persze, legyenek jóban, de én nem tartanám fenn a kapcsolatot a partneremmel.
2023. márc. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Keresnék mást mellette. Ennek már kakukk igy.
2023. márc. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Elfogadni elfogadnám, de ugyanakkor el is köszönnék tőle abba a minutumba.
2023. márc. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor volt bele szerelmes? Ha mondjuk egy gimibe jartak es ott, annak tul sok jelentoseget nem tulajdonitanek, ha talalkoznek es joban lennek a volt gimis “szerelmemmel”, nem hiszem, hogy felelednenek az erzesek, tok mas ember lettem azota en is, mar nem jonne be :D Ha viszont elottem kb 2 evvel, de nem lehetett belole semmi, mert parja volt a masiknak vagy akarmi, az mar gazabb helyzet, abbol barmi lehetne. (Azt ugye nem tudjuk, hogy a masik fel mit erez, tenyleg nem volt-e szerelmes vagy erdekelte minimalisan a mi parunk ot.)
2023. márc. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
El
2023. márc. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Volt ilyen közös barátunk, én évekkel ezelőtt kis ideig bele voltam zúgva, tojt rám, maradtunk barátok, aztán párom 3 évvel később belecsöppent a társaságba.


Aztán külön pikantériás sztori a következő. Az illető behozott valakit a társaságba, az szétszakított minket, az egész társaságnál én lettem bolond, elveszítettem a barátot is, majd párom magához tért, onnantól kettőnket járattak le bolondokként, az exbarát ellen sikeres rendőrségi eljárás és távoltartási végzés is készült általam.


35/F

jan. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem értem a kommentelőket, mivel ezzel semmi baj nincs. A sztorim második fele pedig nem szokványos.
jan. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!