Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen nőt mennyire lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen nőt mennyire lehet komolyan venni egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Aki 40es korban van, de nagyon jó adottsagai vannak. Nincs gyereke sem sem férje. Tehát szabad. És nagyon sok férfi ismerose van, és legtöbbször mindig más férfi ismerosevel vagy éppen ski ráér megy valami programra. De hogy csak ismerős.
2023. márc. 10. 18:07
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
És minden férfival kedves. Meg úgyis hogyha nem akar semmit tőlük. Csak kajameghivast vagy akármit.
2023. márc. 10. 18:09
 2/28 anonim ***** válasza:
47%
Próbáld meg!
2023. márc. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Barátok nem szoktak vacsorázni? De, akkor hol a gond? Tetszik, de nem vesz figyelembe? Hagyd békén akkor, probléma megoldva.
2023. márc. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
85%
Miért ne lehetne komolyan venni? Szingli még jó hogy ismerkedik..
2023. márc. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt szeretnéd, hogy a barátnőd ne járjon össze az ismerőseivel, barátaival, mert ez neked a komoly kapcsolat definíciója, akkor nem ő a te embered szerintem. Bár sose lehet tudni.
2023. márc. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
94%
Jobb szeretem, ha egy nő visszahúzódóbb, de az is lehet, hogy ő is csak azért jár el, mert nincs társa... máskülönben inkább vele lenne.
2023. márc. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
63%
Na, mi van, még mindig nem sikerült megcsókolnod a masszírozós r.bit? Fogd már fel, hogy csak arra kellesz neki, hogy kihasználjon!
2023. márc. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
6: Én is ilyen vagyok és társat is pont azért szeretnék, hogy vele eljárhassak.:)
2023. márc. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
91%
7 én is arra gyanakszom, hogy ez a az a nőci, aki másokkal kúrogat, ezt a lüke Aladárt meg lehúzza anyagilag. 🤣
2023. márc. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
A helyzet a következő: Én szinte amikor ráérek majd mindennap találkozok vele és vagyunk együtt, koncertre, moziba, meg mindenhova megyünk. Én szeretnék vele kapcsolatot. Nyilván az első csók vagy nem tudom mi tekinthető kapcsolatnak. De nagyon sokszor lógunk együtt. De ha dolgozok vagy ha éppen nem érek rá akkor másvalakivel megy. Meg mással társalog. és ah esetleg igy testileg is ráhajtok vagy ha szeretnék tőle egy párkapcsolatot hogy párban legyünk, hogy utána is ezt fogja e csinálni? Mert eléggé furcsa hogy esténként találkozik férfi ismerőseivel.
2023. márc. 10. 18:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!