Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen esetekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen esetekben folyamodnátok fizikai erőszakhoz a párotokkal szemben?

Figyelt kérdés
Ha megütne, vagy már akkor is ha elkezdene ronda dolgokat mondani rátok, vagy a szüleitekre, pl anyázni? Vagy egyik esetben se?

2023. márc. 11. 15:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Nem kezdek el olyan harcot, amiben csak veszíthetek. Megölhet simán.
2023. márc. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen egyszer volt ilyen. Megtámadott, én pedig megvédtem magam. Nem gondolkoztam, csak védtem magam. Azon addigra rég túl voltunk, hogy engem, vagy a szeretteimet szidta. Természetesen nem vagyunk már együtt, de nem volt könnyű szabadulni tőle.
2023. márc. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%

Semelyikben, mert olyat odavágna, hogy eltorne a nyakam, vagy összeesnék.

Inkább elhagynám.

2023. márc. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
Az nem opció, hogy azokat, akiknek a fizikai erőszak belefér, idejekorán föl lehet ismerni bizonyos apró jelekről, és össze se jövök vele?
2023. márc. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%
Mik ezek a bizonyos apró jelek?
2023. márc. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem opció, mert nem arról szól a kérdés.
2023. márc. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%
Most ez az új fétis? Ez lesz pár napig, amíg ki nem verted rendesen?
2023. márc. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Èjszaka álmomban orrba vágtam ahogy fordultam elèg rendesen. Ez is játszik?
2023. márc. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%

Volt aki kapott egy pofont mert velejéig megsértett. Ő amolyan verbális bántalmazó es nem kicsit es egyszer már reagalni se tudtam arra amit mondott elakadt bennem a szó és csak egy pofon jött mar ki belőlem.


Nem ertem sokszor azt hogy miért bantják a parjukat a férfiak, ha mar utálják, miert nem lépnek le? Miért kezdenek bántalmazásba a lelépés helyett?


Agressziv állatokra viszont soha nem lendülne a kezem.

2023. márc. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
29%
Megtörtént, h éjszaka felébresztett, mert szexelni akart. Amikor mondtam, h én tovább aludnék, akkor elkezdett kiabálni velem és vádolt, hogy megcsalom. Mivel sehogy sem akarta befejezni, mellbe csaptam. 🙉 nem láttam más kiutat, és be is vált. A szakítás után, még sokáig zaklatott, eleinte "csak" vissza akart szerezni, később fenyegetett. Egyébként, ahogy a 4-es írta, többnyire látszik a másikon, hogy milyen. Nem is értem, hogy miért döntünk a józan ész ellen 🤔
2023. márc. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!