Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti már is akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti már is akar már semmit?

Figyelt kérdés

Egy hónapja megismerkedtem egy sráccal minden nap beszéltünk akár késő estig is. Az elején tisztáztuk ha nem szeretnénk mégse a másiktól semmit csak elmondjuk és tovább lépünk harag nélkül. Eléggé megbíztam benne nagyon nehéz időszak után jött az életembe. Én írtam neki utoljára de három napja már nem válaszol.

Ez azt jelenti már nem is akar semmit?

Írtam neki de nyomulni sem akarok ha ő nem akar semmit, hagyjam inkább?



2023. márc. 13. 09:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem,nem akar semmit még annyit se ,hogy méltóztasson válaszolni ! Ennyire naív ne legyél kérlek ...
2023. márc. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1

Nem vagyok naív csak rosszul esik, hogy egy választ sem érdemlek meg. (Másnak is rosszul esne)

De mindegy ez így alakult.

2023. márc. 13. 09:39
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
sajnálom,én is voltam hasonló helyzetben ... annyit tanácsolnék,hogy a közel jövőben lehet fog keesni,de akkor álj úgy hozzá,mint most ő hozzád !!!! Többre ő se méltat téged !! 1 voltam !
2023. márc. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3

Ha keresne sem lesz már miről beszélnünk.

Talán rossz szokásom de ha valaki semmibe vesz utána már én is azt teszem vele.

2023. márc. 13. 09:43
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
ennyi !:) ezt mondom !
2023. márc. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

A kérdésemet meg most látom. 😅🤦🏻‍♀️

"Ez azt jelenti már nem is akar semmit?"

Ez lett volna.

2023. márc. 13. 09:51
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Írtam neki de nyomulni sem akarok ha ő nem akar semmit, hagyjam inkább?"

Tiltsd le. Hajlamos rá némelyik, hogy meggondolja magát és el kezd hazudgálni, hogy ezért meg ezért nem tudott írni, holott átlátszós a dolog, nem is akart valójában.

Ha letiltod, akkor nem kell arra várnod, hogy írjon. Nem fókuszálsz rá.

2023. márc. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"Írt" egy szivecskét...😒

De felesleges neki válaszolnom már, amúgyis erre nem is lenne mit.

2023. márc. 13. 11:45
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Persze. Mert tudta, hogy "ugrasz rá". Ha most vissza írsz neki, akkor tudja, hogy szórakozhat veled.
2023. márc. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem írok neki vissza, őt sem érdekelte amikor megkérdeztem mi van vele nincs e baj. Szerintem ez ennyi volt részemről.
2023. márc. 13. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!