Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltöznétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltöznétek egy olyan lánnyal aki bejön nektek de Ő szerinte csak spanok vagytok?

Figyelt kérdés
Épp lakáskeresés előtt állok , van egy lány “barátom”, igazából bejön nekem, nem adtam tudtára, de sejtheti. Ő állítása szerint spanok vagyunk, nem rég ment szét a párjával, így felajánlotta, hogy 2-3 hónapig lakhatok nála, utána meglátjuk kijövünk-e hosszabb távon. Bírjuk egymás társaságát, megvan az összhang, de Ő csak “spanként” tekint rám , én eltudnék vele képzelni többet is ( akár barátság extrákkal) . Bevállalnátok így?
2023. márc. 16. 07:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha friendzone-ba rakott ott is maradsz főleg, ha van pasija. Ne gondold túl, szimplán jófejségből ajánlotta ezt fel neked. Ha meg rámozdulsz akkor valószínű repülsz is.
2023. márc. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, számoltál azzal is, hogy randizgat, felvisz pasikat majd, esetleg még hallod is…

Szerintem ne próbálkozz, mert hipp hopp oltári megalázó szituban találod magad és a csajt még spanként is elfelejtheted.

2023. márc. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Volt pasija, de ugyanezt gondolom.
2023. márc. 16. 08:04
 4/13 A kérdező kommentje:
Igaz, nem lenne jó hallgatni, ahogy tapsolnak a másik szobàban :D
2023. márc. 16. 08:51
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt pedig csak jó tanácsként mondom:ha egy nő nem tekint rád potenciális párként, eszedbe ne jusson felhozni a szexet, mert teljesen jogosan vérig sértődik.

Azok a típusú nők, akik nyitottak szexpartnerségre, ők is csak olyan pasikkal, akiket mondjuk nem tartanak alkalmasnak párnak, mert hűtlenek, vagy nagyon sok nő vadászik rájuk. Tehát a külső vonzalom abszolút megvan.

Akit spanként emlegetnek, ahhoz valszeg nem vonzódnak, ezáltal a szex biztos, hogy nem jön szóba.

2023. márc. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Összeköltöznék vele, de csak akkor ha el tudtam magamban rakni azt a helyzetet, hogy rá max szintén barátként/- testvérként tudok tekinteni…
2023. márc. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%

Tényleg jó lehetne hallgatni, hogy van egy csaj a másik szobában aki bejön és mindenki kenegeti csak pont te nem. Ez olyan megalázó is lenne, jönnek a srácok te pedig levegőt se vegyél meg se mozdulj mert megzavarod a kis egye petyét + hallhatnád, hogy “ van egy lakótársam de nyugi, nem fog kijönni vagy megzavarni, meg ő amúgy is csak egy ismerős”.

De ha te vinnél fel egy csajt és megcsattogtatnád kicsit hangosabban tuti rátok verné az ajtót, hogy mit képzeltek “ez undorító”.

2023. márc. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igazabol nem tudom bejon-e annyira, szeretek a társaságában lenni, de a kémia nincs meg. Nem éreztem azt, hogy most megd*gnam. Nekem is nem rég lett vége a kapcsolatomnak így lehet, hogy csak ilyen menekülőút a csajszi.
2023. márc. 16. 11:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha ez az érzés nincs benned akkor simán.
2023. márc. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#7 a leírás szerint ez a csaj lakása/albérlete, ahová beengedné a kérdezőt, tehát ő dönti el, ki mehet fel és mit csinálhat. A tulaj diktál, a bérlő/lakótárs pedig alkalmazkodik, máskülönben lehet menni.
2023. márc. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!