Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik azt mondják, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azt mondják, hogy egy nőre költeni kell, azok pontosan mire gondolnak?

Figyelt kérdés
És ők maguk mit és mennyit költenek a nőjükre?
2023. márc. 16. 10:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ezek melyik bolygón élnek, de elég sokan dolgozunk, kocsink van, lakásunk, amit egyedül is fent tartunk...

A másik dolog, hogy azért, mert nekem havi szinten szükségem van kb. samponra, parfümre meg szemceruzára, az nem anyagi csőd, így aztán megveszem magamnak. Ruha, cipő nem kell mindig, sőt. Normál embert normál igényekkel nem kell eltartani, kitartani és társai.

Vagy havi egy kávé, esetleg egy szál virág ára a gond? Csak mert akkor elég beteg világban élünk... 😎

2023. márc. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

32 evesen egyszer koltottek ram, a baratom elvitt nyaralni, vagyis fizette a hotelt.

Ugyhogy nem tudom! A mindennapokban semennyit nem kolt ram egyoldaluan. Rendszeresen meghivjuk egymast etteremben, de az kiegyenlitett.

2023. márc. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmire nem gondolnak, trollkodnak.
2023. márc. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
5%

kéri a pénzt kis és nagygenerálra

így érted?

2023. márc. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%

Egy átlagosn, normális értékrenddel rendelkező nőt NEM kell eltartani, se rájuk költeni. Legyenek kiegyenlítettek a költségek, nyaralás, étterem, lakás, étel stb.

Ezeket a "férfiakat" elvakították az instagramon látott kitartott picsák, szerintem.

20 éves korom óta (28 n vagyok) dolgozom, saját lakásom van, autóm, egzisztenciám, önálló gondolataim. És a nő ismerőseim 95%-a ugyanígy él.

2023. márc. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%

Nem értem én sem. Akivel jó kapcsolatban vagyok, arra költök, nekem legalábbis ez az alap, nem értem miért kell ezen kiborulni. És itt nem csak a páromra kell gondolni, vannak barátnőim, akikkel ha beülök egy kávéra, simán meghívom őket, ha bulizni megyek társasággal, van, hogy fizetek a barátaimnak piát, a tesómat meg anyumat meg szoktam hívni moziba stb. sőt ajándékot is szoktam venni a számomra fontos embereknek szülinapra, karácsonyra, de akár még névnaora is vmi apróságot, annak, aki igényli. Ezen nem kell meglepődni, ez az emberi kapcsolatoknak a része.

Amúgy meg a nők is dolgoznak, szóval van saját pénzük, valószínűleg a nő is költ a férfira, szóval szerintem ez normális kapcsolatokban, ha nincs túl nagy fizetésbeli különbség, akkor kölcsönös. De lehet én élek valami tök más világban.

2023. márc. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Akik ezt megjegyzik, azok ilyen virág, kávé, étterem szintű tételekre szoktak gondolni.
2023. márc. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%

Kell költeni egy nőre. De normális kapcsolatban ès logikusan számolva azt az összeget a nő is ráfordítja a fèrfire .

Ètteremben csak èn szoktam pl fizetni. Ès pont azèrt mert a többi napokon a párom megfőz, bevásárol, kaját csomagol, ha elhívom őt enni, akkor azt ne ő fizesse. Minden nap az idejèt beleteszi abba, hogy meleg ètelt egyek.

Ha magamnak oldanám meg a kaját, vennèk rendelnèk sokkal többe jönne ki a dolog. Ès ez mèg finomabb is.

Èn vásárlásnál sem nèztem soha mi mennyibe kerül, ő ezt is ügyesebben megoldja. Míg ő 20 ezerből csomó mindent megvesz, èn egy fèl szatyornyi cuccot.

Mivel èn sokat dolgozok, ő kevesebbet, megcsinálja otthon a háztartás nagy rèszèt is. Vagyis besegít nekem, mert különben úszna minden, èn meg egy hulla lennèk folyamatosan. Ezt is èrtèkelni kell, nem csak a kasszába beletett pènzt. Ès mivel a párom, ezèrt termèszetes, hogy meglepem, veszek neki ezt azt. De nem azèrt mert elvárja, hanem azèrt mert a z èletem rèsze.

2023. márc. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%

"megcsinálja otthon a háztartás nagy rèszèt is. Vagyis besegít nekem"


Ha a nagyobb részét csinálja meg, az bőven nem besegítés.

2023. márc. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

9#

Jogos. Szinte az egèszet ő csinálja, ès èn ezèrt roppant hálás vagyok neki.

2023. márc. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!