Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőként kérdezem van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként kérdezem van egy általán olyan férfi aki nem néz meg más nőket? még ha nem is csalna meg így is rossz érzés lenne ezért félek randevúzni és majd párkapcsolatba kezdeni

Figyelt kérdés
2023. márc. 16. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Menj pszichológushoz, javíts az önbecsüléseden és akkor nem leszel ilyen kórosan féltékeny.
2023. márc. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak férfiak, akik úgy bánnak a barátnőjükkel, hogy az nem vonja kétségbe a szeretetét, vágyait, saját értékeit ha ő rá is pillant valakire.


Hetero nő vagyok, de tudom értékelni, ha egy nő szép, én is megnézem. Nyilván nem csorgó szájjal vagy vágyakozva, de a pasim sem.


Tisztában vagyok vele, hogy vannak nálam szebbek. És azzal is, hogy a páromnak nem kell más, neki én kellek.

2023. márc. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kicsit beteg hozzáállás ez. Azzal, ha megnéz másokat, mi a baj? Szegény nem járhat szemellenzővel. Te nem veszed észre a jóképű férfiakat? És ha igen, rájuk ugrasz? Valószínűleg nem. Pasik sem mozdulnak rá minden nőre. Attól még észreveheti, ha valaki jól néz ki. Csak ezért elzárni magad a kapcsolatoktól, randiktól butaság.
2023. márc. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne is haragudj, de ilyen felfogással se nőnek, se férfinek nem való pár... Volt szerencsém kórosan féltékeny nőhöz, állandó feszültséget generál, hogy minden egyes szavamra oda kell kínosan figyelni, mert kitudja mit gondolsz bele egy egyszerű megjegyzésbe. Egyszerűen a másik nem tud önmaga lenni melletted, ahogy te sem mellette.

Amíg ezen nem változtatsz, jobb neked egyedül.

2023. márc. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ez a tapasztalatod, akkor nagyon rossz pasikkal kezdtél, amelyik kocsánylógó megd***nám nézéssel bámulja a nőket, azt a nők többsége ott is hagyja.. vagy megszerzi az önbecsülést másik pasitól.. joggal..
2023. márc. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mégis mit gondolsz hogy ha te összejönnél valakivel akkor a párod számára teljesen meg kell hogy szűnjön a külvilág? Teljesen meg kell hogy szűnjön férfiként funkcionálni? Ha van egy feltünően szép nő valahol azt minden egészséges férfi megnézi. A kultúráltabbja diszkréten de megnézi. Ahogy a nők is a feltűnően jó csávókat. Ha férjnél vannak akkor is,ez nem számít semmit. Ez nem azt jelenti hogy már rögtön azon törik a fejüket hogy miként lehetne félreqrni az illetővel a parjuk háta mögött. Ez semmit nem jelent,csak egy kis kizökkenés volt a napi rutinból,jól esett az ember szemének.
2023. márc. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nőként kérdezem...Te nem nézed meg a jó pasikat? Ugyan már.
2023. márc. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van olyan férfi aki ha mar kapcsolatban van egy nővel és nem néz meg másokat. De ez elvi és erkolcsi dolog ritka az ilyen mint en. F
2023. márc. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!