Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a beszólás nálatok is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a beszólás nálatok is kiverte volna a biztosítékot? (19/N)

Figyelt kérdés

Voltam tegnap kajcsizni egyik barátnőmmel, jó sokat ettünk, aztán felmentünk hozzá egy kicsit iszogatni. Oda értem jött egy fiú, akivel kavargatunk. Hazavitt, ő is feljött hogy akkor együtt töltjük az estét.


Nekem mindig lapos a hasam, de tegnap kicsit fel voltam talán puffadva, és mikor így levetkőztem (bőrnadrág és fehér pulcsit levettem) olyat mondott a srác, hogy "..., hát neked meg mitől ekkora a beled?" és kinevetett.


Mondtam neki hogy bocsi de ha így nem vagyok jó, akkor szex se lesz ma este... Nem tetszett neki. Utána este is még görcsölt nagyon a hasam de meg nem kérdezte volna tud-e segíteni... Csak feküdt mellettem és telózott, miközben az én hasam morgott.


Sajnálom, hogy igy a figyelmesség a szexuális vágyak kiélése mellett eltörpül. Vagy én hibaztam? Mit kellett volna tennem?



2023. márc. 18. 17:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Idióta volt a srác. A lapos has meg nem elvárás semmilyen körülmények között sem, csak az olyan tahóknak, mint az a bohóc.
2023. márc. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
A srác egy gyökér, az meg természetes, hogy evés, ivás után valamennyivel nagyobb az ember hasa
2023. márc. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
És ezek után, te még szexeltél is vele és nálad töthette az estét? Egy kicsit több önbecsülést, kérem!!
2023. márc. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Tényleg egy idióta, engedd el! Jobbat érdemelsz. :)
2023. márc. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Te kajak szexeltél vele ilyen proli beszólás után? Girl, fel a fejjel és szoba ne állj többet ilyenekkel tartsd ennél többre magad.
2023. márc. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Teli hassal jó a szex, jóhogy nem fostál a szájába :-D
2023. márc. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Jó nagy tapló a pasid. De ez hogy jön az öltözködés témához?
2023. márc. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem írtam hogy szexeltünk. :) Ilyen állapotban nem tudtam volna, ezért csak együtt aludtunk.
2023. márc. 18. 19:34
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Inkább ne találkozz vele többet ha valamire tartod magadat
2023. márc. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
23%

Azt mondanám mind2-en. Ő is, hogy nem érdekelte, meg te is, hogy elvártad tőle, hogy gondolatolvasó legyen.

Egy kapcsolatban pont az a lényeg, hogy a problémát megbeszélitek egymás között. Megmondod neki, hogy mi a baj, fáj a hasad, teleetted magad, görcsölsz, stbb.. és ezt megoldjátok. Ha meg nem sikerül, akkor nem jó a kapcsolat.

Nem pedig úgy működik, hogy "Mondtam neki hogy bocsi de ha így nem vagyok jó, akkor szex se lesz ma este" és akkor elvárod, hogy gondolatolvasó legyen, hogy neked éppen mi bajod van.

Nyilván ő is hibás, de te is. Leközelebb beszéljétek meg, ha úgy sem sikerül dülőre jutni akkor van baj.

2023. márc. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!