Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vállalnál válás után gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vállalnál válás után gyereket az új kapcsolatodban ha a párodnak még nincs gyereke?

Figyelt kérdés

2023. márc. 18. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Szóval nekem már van, csak elváltam?
2023. márc. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Én vállaltam.
2023. márc. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen indokkal semmiképpen sem. Ha te sajatmagad, alapból nem akarsz, akkor ne vállalj.
2023. márc. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Biztos hogy nem.
2023. márc. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Persze. Növelem a genetic variety-t, hogy különböző partnerektől születik utódom. Evolúciós pszichológia <3
2023. márc. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Kizárt!


Nem akarnék több gyereket több apától, és gyereket sem akarok.

2023. márc. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Egy gyermekem van, ha a páromnak nem lenne, örökbefogadástól kezdve külföldről akár béranyaságra adni a fejem is beleegyeznék, hogy neki is meglegyen a gyermeki öröm ha szeretné, de.. nekem bőven elég volt egy gyermek kihordása.. nevelése.. ha valami miatt mégsem maradnánk együtt a jövőben, akkor is egyszerűbb lenne az elválás, nála is maradna a sajátja meg nálam is a sajátom.
2023. márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem. Szerintem a nők ezt általában jobban meggondolják. Legalábbis az értelmesebbje, mert menet közben rájött mit vállalt, nyilván egyedül maradt a gyerekkel, stb., stb. A férfiak viszont szerintem nem ennyire megfontoltak, 2-3 gyereknél még talán talán előfordul, de egy gyereknél még nem mérlegelnek és nem gondolkodnak.

Esélyt adna az új kapcsolatban a gyermektelen nőnek a gyerekes lét megtapasztalásához, talán néha a lelkiismeretük miatt is.

2023. márc. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Van egy lányom és többet véletlen se akarok egyedül maradni gyerekkel.

De alapból úgy is ismerkedtem hogy az elején közöltem.

Volt páromnak se volt gyereke, nem is akart mindenképp 🕊.

Jelenlegi páromnak meg van egy 17 éves lánya (Ő 40) ugyh szerencsére nem akar többet.

N 31

2023. márc. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!