Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülőként mennyire zavar(na),...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülőként mennyire zavar(na), ha a gyereked az otthonodban szeretkezne a párjával?

Figyelt kérdés
Értelemszerűen a kérdés nem kiskorú gyerekre vonatkozik. De pl. zavar-e téged az, hogy hallod őket, vagy ha nem, akkor csak maga a tudat, hogy ezt csinálják a te otthonodban.
2023. márc. 19. 20:26
A kérdező szavazást indított:
Zavarna
Nem zavarna
18 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Incelkem ezen ne agyalj, neked sose lesz gyermeked
2023. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan saját gyerekem nincs, annyit tudok mondani, hogy az én szüleim mindig nagyon diszkrétek voltak ezzel kapcsolatban amíg még otthon laktam vagy valamiért otthon voltam és a párom is ott aludt. Persze nem beszéltünk erről, de mindig figyeltek rá, hogy minden ajtó be legyen csukva (így legalább két csukott ajtó legyen köztünk), illetve hogy ne jöjjenek be este/reggel amíg mi magunktól nem megyünk ki, maximum kopogás után ha muszáj valamiért. Szóval bár nem tudom, hogy zavarja-e őket a tudat, hogy ilyenkor valószínűleg szexelünk, de sosem mutatták ki, hogy gondjuk lenne vele, végülis felnőtt vagyok már én is, nyilván sejtik, hogy van szexuális életem a párommal :D
2023. márc. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az én otthonom, hanem a MI otthonunk és inkább csinálja ott, mint valami idegen helyen pl.
2023. márc. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért, ha velünk lakik, hol csinálná, ha nem nálunk?

Menjenek ki a városba és egy kapualjban oldják meg? Vagy parkban egy bokorban? Ez kb. a hajléktalanok szexuális élete lenne.

2023. márc. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább otthon, mint az utcán. Amúgy meg meg lehet oldani diszkréten is, nem feltétlenül kell közben olyan hangzavart csinálni, hogy az egész utca tudjon róla, hogy mit csináltok.
2023. márc. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Most pont nem lakom otthon, mert külföldön vagyok, de amúgy még otthon lakom az egyetem miatt (22 vagyok) és hál' istennek anyum ebben nagyon normális. A bátyám is sokáig lakott otthon anyagi dolgok miatt, tehát sokáig 3 felnőtt lakott egy fedél alatt, plusz anyukámnak is van egy barátja.


Mázlink van, mert ő nem úgy tekint a házra, hogy az az ÖVÉ (noha jogilag az) és senki másnak nem lehet élete vagy beleszólása a dolgokba, hanem abszolút partnerként kezel és igyekszik úgy alakítani a mindennapokat, hogy mindenki élje a saját életét, egymást nem zavarva.

Sose kérdeztem konkrétan, de nem zavarja.

2023. márc. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. márc. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam még csak 15, de ha lesz majd barátnője, nyilván alhat nálunk a lány. Az nemcsak az én otthonom, hanem a fiamé is. Míg el nem költözik, ne szexeljen és ne aludjon a csajával, vagy menjen ki a parkba egy padra...?
2023. márc. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Tekintve hogy nekem óvodás koromben ezt végig kellett hallgatnom, én szívesen megbosszulnam így az anyámnak
2023. márc. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért mégis hol csinálják?

Ennyi erővel a gyereket is zavarhatja, hogy apu anyu kamatyolnak.

2023. márc. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!