Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megint eszembe jutott az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint eszembe jutott az exem? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lehet hosszú lesz.. A lényeg, hogy kb. 10 évvel ezelőtt volt egy kapcsolatom. Nagyon szerelmes voltam. A srác teljesen megbabonázott. Elhitette velem, hogy majd feleségül vesz és a többi szép mese. Majd szépen hanyagolni kezdett. Meguntam. Kiderült, hogy összejött egy csajjal. Túl tettem magam rajta. Találkoztam a jelenlegi már élettársammal. Lassan 9 éve együtt vagyunk. Az első évben volt, hogy felbukkant ez a régi srác. Tette megint a szépet, de nem adtam be a derekam. Azóta akármikor találkoztunk (boltban dolgoztam ahova ő is sűrűn járt be) mindig drágámnak, édesemnek, életemnek hívott. Sose értettem. Tavaly írt nekem. Nem válaszoltam. Pár napig még bírta, utánna leállt vele. Azonban most valamiért folyton eszembe jut.. Egy ideje nem láttam, nem beszéltem vele. Szerintetek mi lehet az oka? A közösségi oldalakat az elmúlt időbe nem használja így még ott sem látom. Arra is gondoltam talán baja van..tudjátok ez a női megérzés..

Elgondolkodtam, hogy írjak e neki, hogy jól van e? De mi van akkor ha ő félre érti? Ha azt hinné, hogy akarok tőle valamit? Szerintetek?


U.I.: annyi becsület volt benne, hogy nem a szexre kellettem neki, mert nem áltam rá készen és ezt megértette. bár nem tudom ez mennyire segít abban, hogy tudjatok nekem segíteni..


30/L


2023. márc. 22. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Azt nem tudom, miért jut eszedbe mindig a régi srác, valszeg mert beteljesületlen szerelem maradt. De hogy most nem a nagy Ő-vel vagy, az biztos. Már rég nem jutna eszedbe az ex.
2023. márc. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, de már most sajnálom az élettársadat.
2023. márc. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bár semmilyen normális választ nem kaptam, de... azért sajnálja valaki a páromat mert eszembe jutott az exem? Sose voltam vele rosszba, de ezek szerint már ez is bűn..
2023. márc. 22. 16:43
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért mi lenne számodra a normális válasz? Az, hogy nagyon jó, hogy egy exedre gondolsz folyton, miközben párkapcsolatban élsz?
2023. márc. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe jutott? Mert nem ezt írtad fent. Nekem is eszembe jut néha, majd lapozok is. Teljesen közömbös. Én pl nem bújom a közösségi oldalakat, használja-e, nem aggódom a hogyléte felől és eszem ágában sincs írni neki, jól van-e. Na ezért.
2023. márc. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezt úgy értelmezem a saját szemszögemből, hogy mivel nem úgy váltunk el, hogy gyűlöljük egymást, számomra ő megmaradt egy jobb ismerősnek. De ennyi. Semmi olyan dologra nem gondolok vele kapcsolatban ami arra utalna, hogy bármit is akarnák tőle. Még csak egy ölelés vagy puszi sem jut az eszembe. Szimplán csak valamiért beugrik az arca.
2023. márc. 22. 16:52
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Baszki nem estél túl amnezian, sem hipnózison, persze, hogy eszedbe jut. 🤦‍♀️
2023. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Az embernek akkor jutnak eszébe a régi szerelmek ha a mostanival nem igazán boldog, ezt tapasztalatból mondom. Nekem a legkedvesebb emlékem 19 éves koromból való és akkori 3 hónapos párkapcsolatomból, akkor voltam igazán boldog és talán szerelmes. Amikor éppen nem jó a párkapcsolatom vagy éppen egyedül vagyok gyakran gondolok rá vissza, jó érzéssel tölt fel, néha álmodok is róla.

Nem érdekel, hogy mi lett azzal a lánnyal, mert anno egy másik srác miatt dobott, ő addig létezett számomra amíg együtt voltunk és amit közösen átéltünk.

Remélem tudtam segíteni!!!4

44F

2023. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy eszedbe jut, hanem az hogy már azon agyalsz hogy ráírsz.
2023. márc. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%

"számomra ő megmaradt egy jobb ismerősnek"


Az összes ismerősödre ráírsz ha nem használják egy ideje a közösségi médiát?

2023. márc. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!