Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érti az exem?

Figyelt kérdés

3 éve ért véget egy 5-6 éves kapcsolatom, és a szakítás legfőbb oka az volt, hogy nem léptünk 1-ről a 2-re. Én házasodni akartam és családot, ő pedig nem állt készen. Ő is tudta, hogy igazságtalan ha várat engem, én meg nem akartam tovább várni. Hát szétmentünk. Nagyon fájt mindkettőnknek, nehezen léptük meg anno a szétköltözést. De megtörtént, kiléptünk egymás életéből, teljesen és végleg.

Ugye ennek 3 éve körülbelül, írtam az elején. Ma megtudtam, hogy házas... Felesége van... TERHES felesége. Nem tudom, becsúszott-e a gyerek és amiatt házasodnak, de ha nem, akkor az van, hogy mindent megad új nőjének, amit nekem közel 6 év alatt nem...

Ennyire szar voltam? De hát megviselte a szakítás, nem voltam szar. Vagy tényleg becsúszott a baba? Nem tudom... Vagy csak most ért el az életében arra a pontra hogy készen áll, és csak várnom kellett volna még 1 kicsit? De azt mondta, nem áll készen, nem tudja mikor fog... Nem akartam 10 évet várni, ismerek nőt aki már 11 éve vár a hülye pasijára, nem akartam az ő sorsára jutni...

És lelkes leendő apuka, aki örömmel fogadja a baba gratulációkat, meg esküvő gratulációkat... Nem szomorkodik, örül... Akkor nekem, velem, miért nem történt semmi?


2023. márc. 23. 21:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Veled nem állt készen. Ennyi. Nem kell ezen gondolkozni, ha együtt lennétek ugyan ott tartanátok valószínűleg.
2023. márc. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
3 éve véget ért, azòta már ezeken nem kellene agyalnod. Egyébként innen látszik, hogy nem voltatok egymáshoz valòk, hisz nálad nem érzett késztetést ezekre, mással meg igen.
2023. márc. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

“ mindent megad új nőjének, amit nekem közel 6 év alatt nem...

Ennyire szar voltam?”


Két külön személyiség.

Más időszak az életetekben.

Más dimenzió.

A kettőnek semmi köze egymáshoz.


Ne hasonlíts össze senkit és semmit.


A kettőtök közös életszakasza egy másik világ.

A mostani is egy másik világ.

Vele révbe ért, családot alapított.


Neked nincs dolgod vele. Az egésznek semmi köze a ti kettőtök múltjhoz.


Nekik van saját jelenük, amihez neked nincs közöd.


Éld a saját életedet. Ő is azt teszi.

2023. márc. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem a szakítàs sokkolta annyira, hogy nem akarja még egyszer elveszteni azt, akit szeret, és átértékelte, hogy nem is lett volna rossz beadni a derekát. Legközelebb okosabb.

Ne úgy éld meg, hogy te kevés voltàl. Akkor nem lett volna veled évekig.

2023. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%

Becsúszott a babesz, nyilván való. Kutyából nem lesz szalonna.

Nem hiszem, hogy te voltál szar. Ha mégsem így van, akkor gyenge jellem. Bármelyik is az ok, te jártál jól.

Keress normális hapsit.

44F

2023. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

Nehéz kérdés.

Talán ő érett meg időközben, talán a másik nő kihozta belőle az elköteleződést, talán becsúszott az a gyermek és a srác présben van. Kizárni azt sem szabad, hogy tudat alatt te tiltod-taszítod a pasik elköteleződését vagy a gyermeket. Bátor és igazságos szembenézéssel, nagyvonalú elfogadással érdemes viszonyulni a helyzethez...

2023. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

3.

Ez max. a fejletlen személyiségeknél van így. Nem változik meg ennyire egy felnőtt ember gondolkodása, csak mert más párral van. Ha mégis, ott jellemhiba, vagy személyiségzavar van a háttérben.

Olyan létezik, hogy hosszú évek alatt megváltozik valakinek a személyisége, de ez nem 3-5 év. Sajnos volt benne tapasztalatom, másfél évtized alatt fordult meg a lóval az exem. Megváltozott az életcélja, a viselkedése, gondolkodása, felforgatta a családot miatta. Ezt kerülte el a kérdező, amiért hálás lehet a sorsnak.

5.voltam.

2023. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nézd, van egy barátom,7 év után se akart a fickó elvenni. Szétmentek, mert ketyegett a barátnőmnek az a bizonyos biológiai óra. A srác utána nem sokkal megházasodott valami 2 év alatt lett két gyereke, majd elváltak. Őszintén erre mit lehet mondani? Ott tartja mindkettőt a kényelem, de jön más ember aki mást vált ki belőle. Veled nem állt készen, de az újal már lehet. Lehet az is hogy tanult a leckéből, és a következő nővel már csak úgy állt össze hogy komolyabban gondolta
2023. márc. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%

Hát szerintem ebben lehet benne van az hogy azt gondolja hogy fog fájni neked ha megtudod. Mert amúgy ha veled rendes lett volna, nem hiteget 6 évig se.

Így meg belőled szerzett plusz erőt, hogy te akartál vele közös életet, milyen nagy ász már ő. Ez az érzelmi többlet jól jött a következő kapcsolatában, ebből táplálkozik még egy darabig, és ehhez az is jól jön hogy másnak bezzeg megadja. Mondjuk ezt főleg olyanok csinálják akik aztán a facebookon is világgá kürtölik.

2023. márc. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Lehet a nője már úgy fogta meg hogy vagy lesz gyerek, vagy nem lesz semmi köztük. Sok nő már így kezdi az kapcsolatot/ismerkedést ha már abban a korban vannak. Az exed meg megadta neki, aztán lehet ők is válnak 1 év múlva.


Szerintem ne filózz ezen. Örülj hogy nem lett gyereked vele és nem kell egyedülálló anyaként élj.

2023. márc. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!