Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ha a párotok felajánlaná hogy eltart titeket?

Figyelt kérdés
Találna egy olyan állást ami havi 1 milliót fizetne, és azt mondaná hogy nyugodtan felmondhattok mert eltart titeket. Hogyan élnétek az életeteket ha beleegyeznétek?

2023. márc. 23. 21:20
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
66%

Kikérném magamnak!

Akit eltartanak, az alárendelt, kiszolgáltatott.

Na, még mit nem?!

2023. márc. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
84%

Én továbbra is dolgoznék természetesen, ugyanis nem szeretnék kiszolgáltatott helyzetbe kerülni.


Továbbá, fontosnak tartom, hogy legyen egy olyan karrierutam, ami elégedettséggel tölt el.

2023. márc. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
95%

Nem szeretnék eltartott lenni.


Elméletben baromi jól hangzik. Ha írnék egy könyvet erről, amiben én találom ki a karaktert, és megírhatom, hogy a férfi örökké szeretni fogja a nőt, soha rá sem néz másra, az egy álom. De a valóság nem így megy.

2023. márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
45%
Attól függ. Ha kapok havi "zsebpénzt", akkor simán. Abból félre is rakhatok. Ha ő kezelné kizárólagosan a pénzügyeinket, akkor nem. Én simán el tudom képzelni az életem így, főzni is szeretek meg háztartást vinni + egy tonnányi hobbimban kiélni magam. Csak ezért nem jönnék össze senkivel, de ha így hozná az élet egy szeretett emberrel, simán. :D
2023. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
83%
Esetleg egy átmeneti időre, de emiatt nem dobnám el a karrierem, egyrészt mert ennyire nem bízom a páromban, másrészt meg igényességből.
2023. márc. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
94%
#4 vagyok: Mondjuk 1 millió semmi. Ezen gondolkozni sztem 2,5-3 körül érheti meg gondolkozni, mert egy munkanélküli fél jelentős kiadás is, ha normálisan akarnak járulékokat fizetni meg normális öregkort is.
2023. márc. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig biztosan élvezhető lenne,hogy semmi más dolgom nem lenne,mint a háztartást vezetni,de egy bizonyos idő után már ez unalmas és monoton.Örülnék,hogy sikeres a munkájában a férjem,de dolgoznék.
2023. márc. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
90%

Átmenetileg azt mondanám, oké. 2 év alatt szépen nyugiban megcsinálnék egy mesterdiplomát, de aztán mennék vissza dolgozni. Túlságosan kiszolgáltatott helyzet, ha egyszer kitalálja, hogy már nem kellek neki, akkor ott vagyok x üres évvel az önéletrajzomon, onnan kellene folytatnom a karrieremet, ahol abbahagytam (inkább hátrébbról is a kihagyás miatt), ráadásul konkrétan semmim nem lenne, mert minden pénz az övé. Hogyan tudnék saját lakásba/albérletbe költözni, stabilan újrakezdeni? Sehogy.

Hosszútávon bele is őrülnék szerintem ha folyamatosan csak főznöm és mosnom/takarítanom kellene.

2023. márc. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
87%

Én mondjuk fickó vagyok, de igen, egyrészt amit #6 mond, másrészt mivel eredendően nem leszel háztartásbeli, ha nem akarsz (kiad takarítást és kaját annyi), ez egy lehetőség pályatévesztés nélkül beindulni úgy, hogy idővel ne legyen szükséged arra a pénzre. Mondjuk én ilyen helyzetben nem tudnám elképzelni, hogy ne edukáljalak a kiteljesedésed irányába annak minden hihetetlen nehézségével együtt egy ilyen helyzetben, bármilyen elveszett is vagy, mivel ugye volt miért megszeresselek, tehát tetszőlegesen elveszett azért csak nem lehetsz...


Ilyen beteg alá-fölérendeltségekben sajnos nem tudok gondolkodni. Empatikusan simán, de a magam nevében soha, legalábbis röhögés nélkül nemigen. Jó gumicsont az agynak, perfekt kézifék a gyakorlatban.


Mindenki ember bakker. Mindenki képes rájönni, mi az ő "otthona", ha napi teendőkről van szó. Időt azt kell rá szánni ipari mennyiségben, az esetek túlnyomó többségében. Főleg ha se a szüleid, se az iskoláid nem említették, hogy könnyen lehet, hogy van egy-két igazán jó cél, rendeltetés, ábránd, bármi az életedben, amit sajátodként tudsz megélni tartósan. Igazából ha kicsit is ráindulsz, többszörösen könnyebb folytatni. Ott látszik igazán, hogy annyira nem nehéz, csak kellett várnod magadra kicsit.

2023. márc. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
88%
Néha amúgy tökre irigylem azokat, akiknek a férjük mindent fizet, és csak hobbiból járnak tanfolyamokra, ami mellett nekem dolgozni is kell, meg apcika fizeti nekik a szalont meg mindent. Azért jó lehet nem izgulni, mert van egy pénzesbödön mögöttük.
2023. márc. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!