Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik vajon tiszta őszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik vajon tiszta őszinte párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Környezetemben azt látom össze vissza csalják egymást. Jelenleg 26 vagyok 17 évesen volt hogy nekem is 2-3csajom volt egyszerre. Összeset megcsaltam. De a mostanit nem és eszembe se jutna. Csomó olyan nővel talalkoztam akiknek volt párjuk és többször is össze jártunk. Vége persze nagyrészt az lett h ők szét mentek nem sokkal. Volt olyan akik 9 éve együtt voltak és azt mondta mennyire szereti a párját fel óra múlva meg már mindent engedett. Én azt vettem észre sok ember ellenkező nemű embereket tart maga körül. Van aki közelebb engedi van aki nem. De a lényeg hogy mikor szr van a palacsintaban ők már össze is boronáltak. Tapasztalat alapján aki egy szexuális töltetű megjegyzés után még beszélget veled tuti h kapható. Tényleg igyekszem megvaltozni és egy őszinte tisztességes szeretettel teli párkapcsolatot kialakitani. De mindig kicsit el bizonytalanodom mikor látom a párkapcsolatotban lévő emberkét ahogy fel kínálja magát.

2023. márc. 24. 00:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Ez azért erős általánosítás. A legjobb barátom férfi, viszont fiatalabb koromban tisztáztam hogy nekem a barátság fontosabb.


2010 óta ismerem és vagyunk barátok. Neki szép barátnője van, nekem párom. Sosem csalnám meg vele a páromat vagy venném el őt a barátnőjétől.


A megcsalás egy döntés, nem kényszer. Aki belemegy, megteszi máskor is. Ritkán látom azt hogy kitart két ember, ami azért engem is sokszor elszomorít. De úgy tűnik ez az a norma, amit bárki megtesz utána azért persze nem dicsekedik vele. Sokan szemrebbenés nélkül teszik meg.


Én nem tudnám, nem úgy vagyok nevelve. A becsület, a tartás és az őszinteség nem pótolható. A kapcsolatban lévő bizalomról nem is beszélve. Egyszer lehet eljátszani, utána vége!


23/N

2023. márc. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszek ebben a megváltozósdiban, hogy a jelenlegi párodat nem csalnád meg. Akkor nem filozofálnál a kérdésen, nem érdekelne hogy mások hogyan csalják szét egymást. Ha valaki tükörbe tud nézni egy megcsalás után, az utána bármikor ugyanúgy megteszi.
2023. márc. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Mivel magyarok vagyunk, így mi minta vagyunk ebben is... Negatív minta: mondjuk ezerrel, hogy mi keresztének vagyunk, miközben rengeteg a megcsalás, a válás, a nők elleni erőszak. Tehát nincs rózsaszínködös, jó kapcsolat. Tudom, ezért is a SorosGyúúúúrcsán a hibás...
2023. márc. 24. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Inkább azon gondolkozz, hogy miért mindig az a betegesen féltékeny, aki maga is hűtlen. Itt is erre utalnak az előjelek.

Évekig mindenbe bedugtad a farkad, mindenkit csaltál mindenkivel, màs kapcsolatát nem tisztelve másztál foglalt nőkre. Te el se tudod képzelni, hogy valaki nem ilyen, mint te. Pont azért hiszed azt, hogy a nőd se lesz hűséges, mert te magad képtelen vagy rà. El se tudod képzelni, hogy valami csaj kikezd veled, te meg nemet mondj rá. Esetleg egyszer, aztán telesítod a kispárnát, hogy kit hagytàl ki. Legközelebb meg te keresed a lehetőséget, mert "most se fog kiderülni, amiről nem tud, az nem fáj".


Létezik tiszta, őszinte, hűséges szerelem. De az a kérdés, hogy erre te is képes vagy? Megbànás, hiànyérzet nélkül?

2023. márc. 24. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Mivel a pasiknak mindenre feláll nekik a hűség az önmegtartóztatás.

Akiket sok kísértés vesz körbe mindig feladják egy idő mulva hogy elitasitgatnak nőket.

2023. márc. 24. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az mi kapcsolatunk ilyen.
2023. márc. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sose csaltam meg a barátnőimet és nekem elvi kérdés hogy ez ne történjen meg a jövőben sem. Egyszerűen számomra az a fontos az életben, hogy korrekt ember legyek, és nem tudnék tükörbe nézni ha megtenném. Egyébként volt egy barátnőm akin teljes mértékben ugyanezt éreztem, hogy sose csalna meg, és szerintem ez a kulcsa, hogy nem mások véleménye miatt nem teszed meg, hanem magad miatt, mert jobb akarsz lenni egy megcsaló rohadéknál.

Szóval szerintem létezik, de egyébként az én környezetemben egyáltalán nem jellemző a megcsalás, sőt le is b@sznánk ha valaki a baráti társaságból megtenné.

2023. márc. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz jó párt találni az biztos. Sok gusztustalan ember van!
2023. márc. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8. Jól kell választani, nem csak s külsőt nézni! :(
2023. márc. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok múlik azon milyen emberek is veszik körbe az embert. Előttem írta valaki hogy baráti körön belül letámadják azt akinek ilyesmi megfordul a fejében, más társaságokban meg egyenesen bátorítják hogy nem hagyhatsz ki ennyi potya csajt. Szóval érdemes azt is figyelni milyen emberek veszik körül, a barátairól mutatkozik meg az ember. Persze mindig lehetnek megbúvó álszentek is, aki saját utakat járnak mindenki tudta nélkül. Ezért nehéz.


Mivel a mai korra az jellemző hogy álarcot viselnek az emberek, ezért szerintem 100%-ig nem szabad megbízni senkiben.

2023. márc. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!