Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mekkora előnyük van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mekkora előnyük van a jóképű, jótestű, helyes pasiknak a nőknél mint a kevésbé jó, csúnyább férfiaknak?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a jó külső sokszor szubjektív, de áltakánosságban mekkora előnyük van a jó külső tulajdonságokkal rendelkező pasiknak? Biztos nem akkora mint a szép nőknek szerintem. Főleg mert a férfiak az évek mulásával vonzóbbak lesznek, a nőknél pedig fordítva.

2023. márc. 25. 14:37
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Milyen mértekegységben szeretnéd tudni?🤔
2023. márc. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Hát aki csúnya nekem, annak 0 esélye van.
2023. márc. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%

" Főleg mert a férfiak az évek mulásával vonzóbbak lesznek,"


He??? Ezt a téveszmét honnan szeded? :D

2023. márc. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%

" Főleg mert a férfiak az évek mulásával vonzóbbak lesznek, a nőknél pedig fordítva."

Ennél nagyobb baromságokat még életemben nem hallottam. Valahogy a környezetemben élő 40-50-es pocakos, magukat elhagyó, kopaszodó pasik nem igazán tartoznak az "idő múlásával vonzóbb" kategóriába.

2023. márc. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
70%

A jó külsejű férfiaknak behozhatatlan előnyük van a kevésbé szerencsés társaikhoz képest.

A nő már eleve másmilyen, felfokozott tudatálapotban viszonyul egy ilyen férfi közeledéséhez, úgy, hogy még nem is ismeri, csak látja.

A nem túl jól kinéző férfiak, legtöbbször közömbösek a nőknek elsőre, de ha jobban megismerik őket, akkor bármi is lehet. Hiszen a nem túl jó hapsiknak is van párjuk azért.

Én is alacsony vagyok, nem is igazán jóképű, de van és volt is párom/barátnőm a múltban is. De például hátrányban voltam a jóképű haverjaimhoz képest, mert nekik a saját döntésük volt, hogy most felszedek egy nőt. Nekem erre esélyem sem volt, az én kapcsolataim azok kialakultak, ismeretségből, haverságból.

2023. márc. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%

Szükséges, de nem elégséges feltétel. Nálam legalábbis.


Mármint, fontos, hogy vonzódjak az illetőhöz nyilván, különben miért akarnék vele bármit csinálni, ami több, mint barátság? A párkapcsolat része a vonzalom, a szex. Pont.


De önmagában édeskevés. Ha emberileg unalmas vagy elviselhetetlen vagy akár csak egy más számára jelentéktelen dolog miatt én nem tudok vele együttélni (például, hogy dohányzik vagy hogy nem mosakszik este, mielőtt az ágyba fekszik vagy például hogy nem akar bemutatni engem a barátainak - látod? Tényleg apróságok.) akkor nem fogok vele kezdeni.


Egyesekkel ellentétben én nem félek a magánytól annyira, hogy ne ismerjem fel az összeférhetetlenséget. Az emberek minden szar miatt nem választják egymást és minden szar miatt igen. Annál kisebb dolgokba is bele lehet bukni, mint abba, hogy valaki nem néz ki jól. Az csak egy tényező a sok közül. Nem elég semmihez, de igen, fontos dolog



Mondjuk amilyen férfiak nekem az etalon, az alapján már mondták rám, hogy okkal vagyok szemüveges...

2023. márc. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
93%

És nem, nem lesztek vonzóbbak az évek múlásával max egymásnak. Ha nem vagy meleg, akkor nem számít, hogy más férfiak szerint mi leszel öregen, ha szerintem és a többi nő szerint nem szebb.


Jobb ha nem vársz semmilyen aranykorra, hanem a jelenedből hozod ki a maximumot, mert nem lesz semmilyen aranykor. Megrohadunk és meghalunk, a szerencsések pedig mindeközben ahhoz vonzódnak, aki ugyanott tart az úton, ahol ők (=egyidős velük). A többieket csak sajnálni lehet

2023. márc. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

Vonzódni nyilván jobban vonzódok fizikailag valaki olyanhoz, akinek pl nem kezd el ritkulni a haja már 25 évesen, de helyzetfüggő... Egyik exemmel sem úgy jöttem össze hogy leesett a külsejétől az állam, hanem azért mert volt bennünk valami közös (ugyanabban a baráti körben voltunk, vagy ugyanaz volt a szabadidős elfoglaltságunk) és így kölcsönös szimpátiát éreztünk egymás iránt.


A külső inkább annyit számít, hogy akit semmilyen szempontból nem találok vonzónak, azzal sosem jönnék össze, a "középmezőnnyel" igen, amennyiben emberileg megfognak, de a jó külsőt jobban tudom értékelni.

2023. márc. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
Fontos,hogy vonzó legyen a másik (ez mindenkinek egyéni). De belső tulajdonságokkal, kisugárzással, jó szöveggel is lehet kompenzálni gyakran..
2023. márc. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
6%

A pénznek van előnye

Nem szép lány jó pasi a felállás Hanem szép lány gazdag pasi

2023. márc. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!