Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudtátok hogy a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudtátok hogy a párotok az igazi?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kiváncsi. Arra a felismerésre, vagy hogy hogyan jutottatok el oda hogy ki tudtátok mondani egy ponton magatoknak, hogy igen ő az igazi. Köszi ha válaszoltok! :) F/30

2023. márc. 27. 10:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Sehonnan
2023. márc. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Kétszer azt hittem, ki is mondtam. De az élet rácáfolt...:)

Úgy döntöttem,elég volt mindenkiből - nem kell senki.

Remekül érzem magam egyedül.


F

2023. márc. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én akárcsak a második válaszoló, de én háromszor b.sztam rá :D nem kell nekem senki
2023. márc. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Hogy nem voltak olyan hülye falak, mint előtte másokkal, hogy ezt így nem lehet, az úgy nem szokás, hanem csak simán éltünk. Aztán mondjuk így 20 év után bőven vannak már vele is ilyenek, de hát rigolyásodik az ember (meg az asszony) ez van.
2023. márc. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nincs olyan. Max egy ideig. Utanna megismersz egy megigazibbat, vagy o. Aztan ujra.
2023. márc. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

6-os: nagyon nincs igazad. 30 éve megismertem az "igazit" és ma ö a még igazibb! Annak ellenére, hogy böven lenne lehetöségem mást találni, ajánlatokat kapok elég sokat.

És onnan tudtam, hogy kezdettöl mindent meg tudtunk beszélni, de tényleg mindent, rengeteg közös érdeklödésünk, témánk volt egyböl és azóta is.

2023. márc. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Jaa mert kapcsolatban nem ismerkedik tovabb a normalis ember. De ha kiprobalnad az osszes maradek novel akkor 100 h tobb megigazibb lenne
2023. márc. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

sehonnan es ilyen sztem nincs vagy nagyon ritka. eleve beallitottsag kerdese. vannak olyanok akik mindig jobbra nagyobbra torekednek..sztem ez egy parkapcsolatban igy nehez...optimalni lehet a dolgokat , megbeszelni es ossze noni egyutt fejlodni. mivel mindig minden valtozik ember, kornyezet,helyzet egyutt kell mozogni.ha ez sikerul ezt nevezhetned optimalisnak.


szerintem nem kell begorcsolni ezen hogy jaj o e az. hozza menjek? legyen gyerekunk? ... ha ugy hozza a helyzet a kornyezet igen miert ne. kulonben orokke csak agyal az ember

2023. márc. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az a személy akivel az egész hátralévő életed eltudod képzelni, családot vele ahogy játszik a gyerekekkel vagy ahogy közös étkezésnél megfogja a kezed az apró mozdulatokból, ahogy rád néz. Hogy kedvedbe jár de nem drága puccos dolgokkal csak törekszik örömet szerezni. Az én párom ilyen és sok sok éve együtt vagyunk.
2023. márc. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
10-es vagyok, igazi nem létezik mi tesszük azzá és csak azt a személyt lehet aki őszintén szívből szeret minket.
2023. márc. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!