Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokás még Májusfát állítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokás még Májusfát állítani?

Figyelt kérdés
Egy 19 éves lány "kapná". Te örülnél neki?
2023. márc. 27. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a haverom állitott, bár az lánykéréssel volt egybekötve szóval kicsit komolyabb. Amúgy nem hiszem hogy gáz, felteve hogy együtt vagytok már egy ideje (fél ev nekem már olyan jónak érződik), és megérdeklődöd finoman hogy gáznak tartja-e.
2023. márc. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Gaz. Majus kosar viszont nem. Abba luxuskozmetikum es draga csokik mehetnek.
2023. márc. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki :) 45n
2023. márc. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Én nagyon örülnék!!! De sajnos nem fogok kapni :,) A klasszikus helyett viszont valami kis cserepes fásszárúnak örülnék inkább, ami fel van diszítve. De lehet lágyszárú is, mind1, csak éljen. Bár lehet egy picike cserép földbe szúrt ágnak is örülnék, ami fel van diszítve. :)


28/N

2023. márc. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is örülnék. 😊

Szerintem jó ötlet.

2023. márc. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na most ott a bibi,ha ez baj, hogy nem vagyunk együtt. Nem ír vissza instán,ez a helyzet.
2023. márc. 28. 12:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem esett volna le akkor segítek: nem akar tőled semmit, nemhogy májusfát...
2023. márc. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igy ebben a formában más a helyzet. Azt hittem egy pár vagytok. 😊
2023. márc. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Felénk nem szokás (budapesti vagyok, csak fórumokon meg egyéb netes oldalakon hallottam róla). Én örülnék neki, de csak olyan férfitól, akivel már járunk vagy udvarol úgy, hogy jelet adtam neki, hogy érdekel. Idegentől, főleg olyantól, aki közösségi oldalon próbál becserkészni, és nem válaszoltam neki, ergo nem érdekel, nekem szörnyen ijesztő és zavaró lenne.
2023. márc. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!