Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 5 év korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 5 év korkülönbség sok?

Figyelt kérdés

Én vagyok 18 fiú, a csaj 23-24, bár én kevesebbnek néztem, és azon aggodalmaskodik hogy túl fiatal lennék hozzá. Bár alapvetően szexkapcsolatról lenne szó, mondtuk hogy előbb megismerkednénk ilyesmi, nem zárkózunk el semmitől. Amúgy nem magyar a csaj szóval így még viccesebb a szitu.

Ti mit gondoltok?



2023. márc. 28. 15:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem rendben van.
2023. márc. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

Fordítva jobb felállás.

A fiatal fiú addig oké, amíg rá nem hajt a csajodra egy 28-30 éves férfi 🤔

2023. márc. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem 5 év komoly kapcsolatban sem akadály, nem hogy csak szexkapcsolatban. Vannak 20 éves korkülönbségek is. És a fiatalabb korosztály általában vonzódik az idősebb korosztályhoz, nemtől függetlenül.
2023. márc. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Akkor sok, ha agyilag és magatartásban nem tudod őt korban elérni.
2023. márc. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Na jó, de mi van ha ráhajt egy olyan srác akinek nagyobb a farka mint a tied? Nem aggódsz, hogy elhagy miatta?
2023. márc. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%

Igen, lehetnek gondok. Ha mondjuk 20 évvel idősebbek lennétek, nem lenne annyira képentörlős a különbség.

De ilyen fiatalon még jelentősek az érdeklődési körök.

Szexkapcsolatban nem gáz, ha a csajnak a nála fiatalabbak jönnek be, és te nem bénázol…

2023. márc. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

Ebben a korban szerintem még sok.


Nyilván 5 év már semmiség, de úgy, hogy az egyik 18, még majdnem gyerek, gondolom nem dolgozik, más életciklusban van... Harmincasok lennétek mindketten, fel sem tűnne.

2023. márc. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

#3 #5

Olyan fajta csaj aki szerintem látott sok félét, de nem aggódok semmin, mindketten alkalmi kapcsolat céljával ismerkedünk, szóval az emberek jönnek mennek, nem házastársat keresünk.

2023. márc. 28. 16:12
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha a csaj alkalmi kefélésre is fiatalnak talál, és aggódnik, akkor mit vársz?


Az pont az, aminél nem számít, hogy mi lesz a jövő, nem számít, hogy akartok e majd közös gyereket, hogy milyen lesz együtt megöregedni.


Az csak szex, és mivel nem ugrott rád, ezért kár filóznod, mert nem kellesz neki.

2023. márc. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lesz neked. Tanulhatsz egy nálad tapasztaltabb lánytól. Ami majd jól fog jönni, ha párt keresel. Rajta különösebb kockázat nélkül gyakorolhatsz.
2023. márc. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!