Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 körüli nők is szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 körüli nők is szoktak szerint játszadozni, mintha nekik is tetszene a férfi, majd pofára ejteni?

Figyelt kérdés
Tudjátok, ez a "VELED?! Ezt mégis hogy gondoltad?!" stílusban.
2023. márc. 28. 21:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A játszmázás nem kor és nem függő.
2023. márc. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Bárki megteszi ezt,ha elég szívtelen hozzá!...
2023. márc. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Pedig azt hinném, hogy egy bizonyos kor után már úgy van vele az ember, hogy van elég gond! Számlák, munka, takarítás, főzés, stb... bár lehet, hogy én vagyok nagyon földhöz ragadt.😄
2023. márc. 28. 21:19
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
Pl.: Megvaltoztak az eletkorulmenyei. Eloszor ugy gondolta,h lecsereli a pasijat ,de idovel rajott,h nem teheti meg. Illetve rajott nehany dolgodra,h o nem arra szamitott,mint ami valojaban a foglalkozasod es nem akar belefolyni.
2023. márc. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy tetszettél neki.
2023. márc. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hűha, ennél bonyolultabb volt a szituáció. A vicc az, hogy ő adogatott jeleket, amiket felfogtam, de ignoráltam, semmi jelét nem adtam, hogy érdekelne, mint nő. Aztán egy idő után átment dühös boszorkányba. Undorodva, dühösen méregetett. Aztán lehet, hogy csak kissé bolond volt.
2023. márc. 28. 21:29
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Olyan is van,h egyszerudn nem alkalmas a mostani eletszakasza a fogadasodra. Uj korulmenyek lettek korulotte.


Ezzel o nem tudja azt mondani ,h nem jossz be meg nem bir ugyanugy,csak nem tud valtoztatni az eleten,mert mar kezdenek osszecsapni a hullamok a feje folott( sokkal tobb munka,masodallasok,megvaltozott eletkorulmenyek,tizedere csokkent szabadido. Vagy csak raebredt,h te nem hoznal annyi aldozatot erte,mint a mostani pasija. Vagy ugy gondolja,h a kozeljovoben leendo gyerekeinek nem lennel megfelelo apjuk. Nem biztositanad a stabil mindig nyugodt csaladi legkort a szemelyisegeddel.


Vannak szemelyisegtipusok,akik vonzoak,de egyuttelesre vagy csaladi eletre alkalmatlanok.


Vagy ugy iteli meg,h nem akarnal vele egyuttelni illetve nem lenne olyan szolgai kiszolgalasban resze,mint most.

2023. márc. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Én ezt nem értem. Először Te játszadoztál, eljátszottad, hogy nem érdekel. Akkor hogy jött a "Veled?" Játszottad, hogy nem érdekel, aztán mégis próbálkoztál és akkor?
2023. márc. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem voltak jelek.
2023. márc. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

Van, aki megérdemli.

Bár én nem szoktam jeleket adni, rögtön jön a "VELED?! Ezt mégis hogy gondoltad?!" :D

2023. márc. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!