Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vettem úgy észre hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vettem úgy észre hogy a külföldi lányokkal könnyebb ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom hogy 100% siker meg náluk a legnagyobb csöves is talál párt. Egyébként művelt lányokról van szó, itt járnak egyetemre, de random túristákkal is volt már alkalmim. Mintha sokkal jókedélyűbb, nyitottabbak lennének, egyiknek se voltak nagy elvárásaik, pl. mindig tiltakoztak hogy ne fizessek nekik (nyilván nem hagytam). Semmi flegmaság ilyesmi amit sokszor magyar lányoknál tapasztalok, pedig igazán jól néztek ki, sokszor egy itteni lány aki meg enyhén szólvan nem túl dekoratív egekben van az egója.

2023. márc. 30. 16:37
1 2
 1/15 anonim válasza:
29%
Én is észre vettem. Nincsenek elszállva maguktól, értékelik a figyelmes bókokat, igazi intellinegns lányok, nem úgy, mint a pesti lányok egy része... Főleg az orosz és erdélyi lányok.
2023. márc. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
70%
1 es vagyok, az olasz kimaradt. Megejtően kedvesek. Az igaz magyar lányok zöme is inkább határ közelében él, vagy vidéki falvakban. Budapesten is vannak, de itt a felfuvalkodott gőgös liba-stílus megy, meg ha rámosolyogsz, zaklatásnak veszi azt is - közbe fűvel-fával összefekszik - tisztelet a kivételnek. Van, vannak itt is nagyon csodálatos lányok Budapesten, de sajnos az ellentétét megélni itt elég esélyes...
2023. márc. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

"erdélyi lányok"


LOL :D


Még azt a haszonleső, aranyásó bandát... Az oroszok között még van normális, bár általában ők is csak a menekülést keresik otthonról, de az erdélyiek... na az az igazi golddigger népség

2023. márc. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Mint ahogy a mieink a 80-90-es években az olasz pasikra hajtottak, ma meg Dubai.
2023. márc. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudsz annyira angolul vszeg, hogy igazán önmagad add nekik így ott jobb fejnek tűnhetsz, mint ahol az anyanyelveden előadod magad
2023. márc. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#3 lehet az erdélyi románokra gondolt, ők tényleg nagyon kedvesek (nem irónia)

#5 volt számtalan randim magyar lányokkal is, barátnőm meg főleg. Az meg hogy valakinek milyen a stílusa hozzáállása (ez már az előtt érezhező hogy én bárkinek előadnám magam) , az nem az én jófejségemtől függ.

2023. márc. 30. 17:24
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a nők aranyosnak tartják az akcentust. Ha nem is mindegyik, de én igen 🙂
2023. márc. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Osztrák pasikkal is jobb.
2023. márc. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Ez nálunk is ugyanígy van külföldi pasikkal. :D
2023. márc. 31. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy nézem, teljesen igaz. A külföldi lányok tényleg nyitottabbak, bár lehet hogy otthon náluk nem annyira.
2023. márc. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!