Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Működőképes lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Működőképes lehet?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismerkedtem egy férfival. Igazából évek óta ismerjük egymást, de sosem volt köztünk több, mint barátság. A helyzet az, hogy annyira egy hullámhosszon vagyunk mindenben, annyira közel érzem magamhoz, mint pl az ex férjemet sem éreztem akivel 7 évet voltunk együtt. Furcsán túl tökéletesnek tűnik minden. Szinte tényleg mindenben megegyezünk, viszont a nehézségeink is szinte ugyanazok. Kicsit olyan érzés, mintha a tükörképemmel lennék, és ez kicsit megijeszt… Ugye két dudás….Akinek van vagy volt ilyen kapcsolata, mesélne, hogy alakult, mennyire volt tartós?

Köszönöm!


2023. márc. 31. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miféle nehézségekrol van szó?
2023. márc. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amig nem un meg, addig legalább jo vele.
2023. márc. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 az élet általános nehézségeire, problémáira gondoltam. Ilyen szempontból is nagyon megegyezünk. Ami számomra nehézséget vagy problémát jelent, ugyanazok az ő nehézségei is az életben.
2023. márc. 31. 19:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha mondjuk motivaljatok egymást, akkor nem kéne mínuszt jelenteni.

Ha képesek vagytok kompromisszumra, megértésre, támogatásra, akkor miért lenne baj, hogy hasonlóak vagytok? Nem értem mi a gond. 🙄

2023. márc. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne a hibát keresd ,hogy miért ne működhetne. Én is így vagyok a jelenlegi párommal ahogy leírtad és ennél boldogabb sohasem voltam
2023. márc. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!